w

HUD w COD Warzone powinien zostać zmieniony? Ułatwiłby grę zespołową

Gracze sugerują wprowadzenie zmian w HUDzie COD Warzone. Miałaby ułatwić grę zespołową.


Rozgrywka zespołowa jest wspaniałym elementem Call of Duty: Warzone, zwłaszcza gdy gra się ze znajomymi. Mimo to okazuje się, że tytuł nie jest dostatecznie przyjazny dla drużyn, a przynajmniej tak twierdzi część społeczności produkcji.

Według nich prosta zmiana w HUDzie mogłaby znacząco ułatwić rozgrywkę zespołową. Czy deweloperzy zdecydują się posłuchać swoich graczy i wprowadzić zmiany?

Jak miałyby wyglądać zmiany zaprowadzone w HUD-zie?

W tej chwili członkowie drużyny mają dość ograniczone informacje na temat atutów swoich towarzyszy, dostępnych serii wyników i wyposażenia. Obecnie paski w lewym dolnym rogu ekranu pokazują tylko stan zdrowia, kamizelki, regenerację oraz ilość posiadanej gotówki.

Użytkownik Reddita, używający nazwy Abood_Abuobaid, zasugerował, aby zmienić jego aspekty w taki sposób, by wyświetlały się również wyniki kolegów z drużyny, ich atuty oraz ilość posiadanych kamizelek.

Pomysł okazał się być dość trafny według społeczności Call of Duty, ponieważ pozytywnie oceniło go blisko 8 tysięcy osób w momencie pisania tego tekstu. Być może deweloperzy postanowią posłuchać głosu swoich graczy i wprowadzą taką zmianę do gry.