w ,

Jeżeli dostałeś ostatnio “headshota” w COD Warzone, to mogła to być właśnie ta babcia

Ostatnio w sieci popularne są nagrania pewnej babci, która namiętnie gra w COD Warzone.


“tacticalgramma” znana jest głównie z TikToka, choć streamuje również na Twitchu. Jak czytamy w opisie jej kanału, gra w gry komputerowe odkąd skończyła 7 lat i wyszły pierwsze gry, jeszcze na Atari.

Ta konkretna babcia bardzo szybko zdobywa popularność. Głównie dlatego, że oprócz samego faktu, że gra na komputerze, to idzie jej to po prostu naprawdę dobrze. Na TikToku, ale także i w klipach na Twitchu jest całkiem sporo akcji, które robią wrażenie nawet bez patrzenia na wiek.

Babcia w COD Warzone

Stream obserwuje w tym momencie 18 tysięcy osób, natomiast konto na TikToku ponad 600 tysięcy ludzi. Same nagrania mają po kilka milionów odsłon. Co się na nich znajduje?

Ludzie oczywiście są zachwyceni tym, co widzą i trudno się dziwić.”tacticalgramma” to coś zupełnie nowego, czego nie było jeszcze w Internecie. Idealnie wpasowuje się to w ogólny zamysł i klimat TikToka.

Według różnych wywiadów, jakie udzielała, babcia ma w tym momencie 56 lat. Mimo tego, że ma już wnuki, dalej chętnie poświęca kilka godzin dziennie na gry komputerowe i zdecydowanie nie widzi w tym nic złego.