w

Kolejna fala banów nadeszła do COD Warzone. Celem usunięcie oszustów przed 2 sezonem

Do COD Warzone nadeszła kolejna fala banów. Ma ona zabezpieczyć 2. sezon przed cheaterami.


Sytuacja związana z oszustami w Call of Duty: Warzone w ostatnich miesiącach wydawała się być niemal krytyczna. Cheaterzy praktycznie nie musieli się starać, aby unikać kar i móc swobodnie oszukiwać w grze.

Programiści postanowili wreszcie chwycić byka za rogi i uporać się z tym znaczącym problemem. Deweloperzy poinformowali o kolejnej fali banów, która ma zminimalizować liczbę oszustów przed drugim sezonem.

“Mówiliśmy, że będzie więcej…”

Cheaterzy skutecznie niszczą społeczność Call of Duty: Warzone. Wielu graczy, a w tym znaczących streamerów, zapowiedziało, że nie będą grali w popularnego battle royale’a do momentu, aż sytuacja z oszustami się nie uspokoi. Do gry zmierza właśnie drugi sezon, w związku z czym to idealny moment na czyszczenie serwerów i pozbywanie się cheaterów.

Dziś w nocy twórcy gry poinformowali, że kolejna fala zakazów właśnie trafiła do gry. Oczywiście nie ujawniono dokładnej liczby zbanowanych:

Graczom pozostaje tylko mieć nadzieję, że działania ze strony deweloperów rzeczywiście uspokoją sytuację w grze. Jeszcze całkiem niedawno cheaterzy w Warzone byli nieodzowną częścią produkcji.