w

Wyciekły pliki audio z COD Warzone, które ujawniają zakończenie wydarzenia “Plaga”

2. sezon będzie ostatnim sezonem, w którym zobaczymy Verdansk? Wiele na to wskazuje.


Zombie, otwierające się silosy na pociski nuklearne i wyciek pliku audio – wydaje się, że przodująca teoria na temat ostatecznym końcu Verdansk zaczyna się spełniać.

Zombie w bardzo szybkim tempie przejmują mapę, natomiast użycie pocisków nuklearnych może być jedynym sposobem na ich powstrzymanie.

Wszystkie informacje są jedynie przeciekami i teoriami, których nie należy brać jako oficjalne.

Co wiadomo na temat końca z przecieków?

“Plaga” może oznaczać zakończenie drugiego sezonu i jednocześnie ostatnie chwile Verdansk w Call of Duty. Według “ZestyCoDLeaks” wszyscy gracze zaprzestaną walki między sobą, a połączą siły w celu pokonania całych hord nieumarłych.

W jednej z przeciekających linii głosowych spiker mówi: “Verdansk jest zajęty, wycofajcie się!”. Prawdopodobnie walka z nieumarłymi będzie ostateczną wojną z zombiakami. Celem graczy będzie wyczyszczenie “Stref Plagi” w całej lokalizacji, lecz gdy to się nie uda, spiker powie, że “Verdansk jest stracony. Kończymy z tym“. Po tych słowach pociski nuklearne zniszczą całą mapę.

Poprawna realizacja celu sprawia, że ​​drużyna pędzi do miejsca exfilu nieróżniącego się od obecnych trybów Zombie. Wygląda jednak na to, że na końcu wszystko i tak pójdzie na marne, ponieważ 3. sezon ma wprowadzić następną mapę do Warzone, niezależnie od tego.

Video

Oczywiście należy wziąć pod uwagę fakt, że wszystkie powyższe informacje są wyłącznie przeciekami. Prawdopodobieństwo, że sprawdzi się przynajmniej część z nich, jest wysokie, lecz nigdy nie wiadomo, co dokładnie planują deweloperzy.

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty