w

Jak bardzo Holandia jest dumna z Verstappena i Péreza? Baner na stacji paliw z podziękowaniami

Verstappen przerwał zwycięską passę Hamiltona. Holandia ewidentnie jest bardzo wdzięczna jemu oraz Pérezowi.


Tegoroczne zwycięstwo Maxa Verstappena niezwykle ucieszyło wielu fanów Formuły 1, którzy kibicowali zespołowi Red Bulla lub z jakiegoś powodu byli znudzeni zwycięską passą Lewisa Hamiltona. Największą radość mogli poczuć jednak Holendrzy, ponieważ to wreszcie ich rodak został najlepszym kierowcą na świecie.

W Królestwie Niderlandów niemalże na każdym kroku czuć dumę z Verstappena oraz jego meksykańskiego kolegi z zespołu.

Baner z podziękowaniami na stacji paliwowej dla kierowców F1

Jak widać na poniższym zdjęciu, które według autora zostało wykonane w Holandii, można zobaczyć podziękowania dla Maxa Verstappena oraz Sergio Péreza. To naprawdę świetny gest, który pokazuje, jak wiele dla tego kraju znaczy osiągnięcie kierowców Red Bulla.

Sam Pérez jest Meksykaninem, zatem miłe było uwzględnienie go w podziękowaniach. W końcu zawodnik, jako drugi kierowca, również przyczynił się do sukcesu Holendra. Wiele osób zwraca uwagę na fakt, że „Checo” jest niedocenianym kierowcą, choć jak widać na powyższej fotografii, istnieją wyjątki od reguły:

Checo był kolejno najlepszą rzeczą, jaka mogła się przytrafić Maxowi, poza jego ogromnym kontraktem. Zawsze niedoceniany.

Przed fanami Formuły 1 zbliża się sezon 2022, który rozpocznie się już za niedługo ponad miesiąc. Wiele osób z pewnością będzie kibicować holenderskiemu kierowcy, któremu najbardziej zagrażać może głównie Lewis Hamilton.

DołączObserwuj
Więcej z F1