w

Wiadomo jak wygląda nowy bolid Red Bulla na sezon 2022 w F1. Dlaczego został zaprezentowany w ciemnej scenerii?

Wiadomo już, jak będzie wyglądał nowy bolid Red Bulla na sezon 2022. Ekipa opublikowała zdjęcia oraz film.


Sezon 2022 w Formule 1 jest już za pasem, ponieważ jego start będzie miał miejsce za niedługo ponad miesiąc. W związku z tym zespoły prezentują powoli swoje bolidy. Wiadomo już, jak będzie wyglądał samochód Red Bulla, gdyż ekipa opublikowała zdjęcia oraz film. Pojazd robi spore wrażenie wśród fanów tego sportu pod kątem wizualnym.

Bolid mistrza na tegoroczny sezon wygląda naprawdę świetnie

Na poniższych zdjęciach można zobaczyć, jak będzie wyglądał samochód Red Bulla, który ma doprowadzić „Czerwone Byki” do kolejnego zwycięstwa. Cała prezentacja została wykonana w bardzo ciemnej scenerii, gdyż jak wiadomo, tegoroczny sezon zupełnie różni się od innych ze względu na bardzo zmodyfikowane przepisy techniczne. Zabieg ten sprawił, że sporo detali zostało ukrytych przed konkurencją.

Niewiele więcej zdradza również film, opublikowany przez zespół:

Video

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCaTxfj0BzL-MaCy-YUqPRoQ

Komentarze społeczności wskazują na to, że bolid bardzo podoba się fanom Formuły 1 oraz ekipy Red Bulla:

Szef Red Bulla zapowiedział jednak, że wygląd bolidu zmieni się do pierwszego wyścigu w tym sezonie, w związku z czym nie należy nastawiać się, że będzie prezentował się w identyczny sposób. Jest to jednak pierwszy pogląd na samochód, w którym Verstappen będzie próbował obronić swojego mistrzostwa.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z F1