w ,

Polski kierowca esportowej Formuły 1 zbanowany na Twitchu za ostre słowa podczas wyścigu

Tomek Poradzisz został zbanowany na Twitchu po tym, jak bardzo ofensywnie zwrócił się do innego kierowcy.


Wirtualne wyścigi Formuły 1 cieszą się coraz większą popularnością, tak samo na polskim Youtube, jak i na Twitchu. Coraz więcej utalentowanych kierowców, coraz popularniejsze transmisje i emocje, o które trudno na innych streamach.

Czasem te emocje są bardzo słabym doradcą, o czym przekonał się polski, popularny kierowca esportowej Formuły 1. Tomek Poradzisz wywołał spore kontrowersje swoimi słowami, które w oczywisty sposób były sprzeczne z regulaminem Twitcha.

Ban był kwestią czasu

Tomek jest młodym, ale bardzo dobrym kierowcą. 16-latkowi udało się już sporo osiągnąć, w efekcie czego reprezentuje coraz popularniejsze podmioty.

Podczas jednego z ostatnich wyścigów, poniosły go jednak emocje. Po tym, jak został wyprzedzony, powiedział:

Jesteś ku**a pier**lonym zje**m Wilson, pe**le.

O ile pierwsza część tej wypowiedzi może jeszcze by przeszła, ewentualnie skończyła się na jakimś ostrzeżeniu, o tyle „p-word” jest na Twitchu absolutnie zakazany.

Video

Sprawa wylądowała tak samo na różnych Discordach, jak i na Reddicie.

Tomek przeprosił za swoje zachowanie bezpośrednio na Twitterze, natomiast jak wiadomo, na niewiele to się zdało w kontekście jego bana na TTV – był on tak naprawdę kwestią czasu.

Nie wiadomo, na jak długo kanał został zablokowany. W przeszłości specjalne użycie takich słów kończyło się nawet permem i to bez możliwości odwołania. Jak jest w tym przypadku? Tego nie wiadomo, natomiast ze względu na to, iż jest to pierwsze zawieszenie konta, TTV może być o wiele łaskawsze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z F1