w

Jak wyglądają wszystkie skórki, które pojawią się wraz z 2 sezonem Fall Guys?

Już niedługo rozpoczyna się 2 sezon, jakie przedmioty kosmetyczne będą mogli odblokować gracze?


Wszyscy gracze Fall Guys czekają z niecierpliwością na powiew świeżości w postaci nowego, drugiego sezonu. Wraz z nim mają zostać wprowadzone nowe mapy, czy przedmioty kosmetyczne. I choć do startu 2 sezonu zostało jeszcze sporo czasu, to już teraz poznaliśmy skórki, które będzie można zdobyć.

Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób gracze będą mogli stawać się posiadaczami tych skinów, natomiast prawdopodobnie będzie się to odbywać po prostu poprzez zakup ich przy użyciu koron.

Jakie skórki wejdą do gry?

Tych kilka skinów ma być dostępnych od razu po aktualizacji. Oczywiście to nie wszystko, co szykuje Mediatonic, ale taki początkowy zestaw.

Kiedy rozpocznie się 2 sezon? W następnym miesiącu. Póki co nie ma jeszcze ostatecznej daty. Z tego co piszą deweloperzy, zespół będzie chciał nieco przyspieszyć z wydawaniem nowości. Te mają się pojawiać cyklicznie, w każdym miesiącu.

Wydaje się, że jest to klasyczny przypadek deweloperów, którzy zdecydowanie nie byli przygotowani na swój sukces. Wcześniej podobny problem miał chociażby Apex Legends. Teraz pytanie, jak szybko Mediatonic będzie w stanie wejść w tempo comiesięcznych aktualizacji.