w

Jak zdobyć letnie skiny sióstr w Genshin Impact? Stroje kąpielowe podbijają Teyvat

Reklama

Gracze z nadzieją oczekiwali wprowadzenia skinów do GI. Pierwsza runda skórek już nadchodzi.

Reklama

Koncept zmiany ubrań postaci istnieje już w innych grach studia miHoYo. Z tego powodu można było przypuszczać, że taka funkcjonalność zawita także w Genshinie.

Na pierwszy ogień wchodzą letnie stroje kąpielowe. Jak wyglądają i kiedy można się ich spodziewać?

Wygląd skórek

Wyciekły obrazy przedstawiające kostiumy Jean oraz Barbary. Każdy z nich ma również swój opis. Pierwszy wyjdzie ten od Barbary.

Strój Barbary głosi:

Reklama

„Piosenki i tańce Barbary mają uzdrawiać serca wszystkich, ale czasami nawet Barbara, która wywołuje uśmiech na twarzach innych, sama czuje się przygnębiona. Również pragnie spędzać czas z bliskimi i przeżyć cudowny czas z rodziną, podobnie jak każda inna dziewczyna w jej wieku. Te małe życzenia wydają się oczywiste dla każdego, ale dla Barbary są luksusem.

Jako idolka, kiedy wychodzi na zewnątrz, często otaczają ją fani. Kiedy w końcu udaje jej się od nich wyrwać, by pobyć z rodziną – czas, który może spędzić z nimi jest bardzo krótki. Jej błyskotliwa, zapracowana siostra jest często przykuta do biurka przez różne sprawy i za każdym razem, gdy Barbara chce do niej zagadać, aby podzielić się swoimi odczuciami, ucisza ją góra pracy postawiona przed Jean.

Wyczerpanie jej siostry było łatwe do zauważenia, a Barbara jest spostrzegawcza. Nic na to jednak nie mogła poradzić: Jean Gunnhildr jest zastępcą Wielkiego Mistrza.
– Ale… Czy moglibyście po prostu… Zwrócić mi moją siostrę, tylko na chwilę?
Barbara często mówiła to do siebie, obserwując swoją zajętą ​​siostrę.

Wtedy usłyszała plotkę o dziwnym archipelagu. Lato, wyspy, ocean… Czy to może być jedyna w swoim rodzaju okazja? Lato to orzeźwiające drinki, słodkie lodowe desery, złocisty piasek, lazurowe morza i ludzie bawiący się w wodzie. Piasek… Morze… Tak! Więc postanowione.

Jednak wyprawa nad morze wymaga przygotowania. Przekąski, słodycze… Ach tak, także Spicy Dried Fish – Pikantna Suszona Ryba. Wszystko to włożyła do swojej uroczej żółtej torebki z kaczuszką. ♪ Racja, ubrania też są potrzebne! Trzeba mieć na sobie lekki i wygodny strój kąpielowy. Ta krótka spódniczka wygląda dobrze, a małe białe kwiatki nadają tym butom figlarny wygląd! ♪ A może mała kokardka zawiązana wokół dekoltu, czy dzięki niej nie wyglądałaby bardziej uroczo?
Barbara zaczęła sobie radośnie nucić: La ~ la la la la ~ la la! ♪

Ale nie było mowy, żeby jej siostra miała czas na przygotowanie dla siebie jakiegokolwiek kostiumu kąpielowego, prawda? Cóż, to niezła zagwozdka, ale istniały sposoby na obejście tego problemu. Barbara z uśmiechem pchnęła drzwi biblioteki.

 – Masz czas, panno Liso? Chciałbym, żebyś pomogła przy wyborze kompletu ubrań.”

Travelerzy mogą już podejrzeć model 3D.

Jean również dostała swój strój kąpielowy, będący miłą odmianą od jej codziennego formalnego kostiumu.

W jego opisie można przeczytać punkt widzenia Jean na wakacje zainicjowane przez jej młodszą siostrę, a także to, jak wiele osób współtworzyło jej strój.

„Życie pełniącej obowiązki zastępcy Wielkiego Mistrza toczy się jak koła zębate maszyny, napędzanej ogromną siłą wielkiej odpowiedzialności, będącej nieustannie przygwożdżoną pracą. Z biegiem czasu zbroja rycerska stała się drugą skórą Jean, a sposób prezentacji odpowiedniego ubioru i formalny wizerunek coraz mocniej wpisały się w jej naturę. Mimo to, wiek Jean niewiele różni się od wieku zwykłych, młodych kobiet.

W powieściach, które lubią młode damy, wspaniałe suknie są kluczowe, jak słońce, księżyc i blask gwiazd, a bogate szlachcianki siedzą dostojnie w sukienkach, które rozciągają się niczym pałace, ich rąbki i długie spódnice przeplatają się jak fale na morzu. Być może Jean miała kiedyś podobne romantyczne tęsknoty. W końcu, kto nigdy nie wzdychał za błogim pięknem luksusu?

Jednak teraz Jean spełniła swoje marzenie – dzięki zestawowi dopasowanych letnich ubrań stworzonych specjalnie dla niej – a ten strój znacznie przewyższył wiele pięknych sukienek, które pojawiały się w powieściach.
– Słyszałam, że pierwotny pomysł był pomysłem Barbary, i że ona i Lisa przeszukały każdy sklep, zanim zdecydowały się na najbardziej odpowiedni projekt.
– Wtedy Kaeya zdołał w jakiś sposób przekonać mistrza Diluca, by zatrudnił rzemieślników do wprowadzenia pewnych modyfikacji…
– …z tkaniną wybraną przez Amber, na podstawie jej doświadczenia w tworzeniu króliczków Barona, aby uczynić ją wygodną, ​​ale stosunkowo niedrogą…
– …i z klejnotami do dekoracji wybranymi z kolekcji Albedo i Klee.
– Noelle nadzorowała krawiectwo, aż do ostatniej igły i nitki…
– …a szczegółowe wymiary dostarczyła Lisa. Nawet sama uszyła ten piękny różany ornament…
Ten prezent, wykonany dla niej przez wszystkich, stał się niezrównaną, miłą niespodzianką.

O ile jej poprzednie wakacje były odrobiną wytchnienia w morzu pracy, to ta nadmorska wycieczka była nieoczekiwaną okazją do pełnego relaksu. Odłożywszy na bok zbroję, Jean lśniła teraz w morskim świetle jak wirujący dmuchawiec.

– To… Pierwszy raz, kiedy spędzam tak relaksujące letnie wakacje.”

Sposób zdobycia kostiumów

Podróżnicy domyślają się, że skiny będzie można zdobyć poprzez eventy. Strój Barbary najpewniej będzie dostępny przez ten o nazwie Echoing narration, już w wersji 1.6 Genshina. Jest on dopiero w trakcie tworzenia, jednak data-minerom udało się już zdobyć jego UI.

Reklama

Prawdopodobnie w miejscu znaku zapytania będzie skórka Barbary – pod nim chiński tekst głosi „Zbierz muszle, aby zdobyć”.

Wydobyto również poniższe media:

Można zauważyć, że każdy z sześciu etapów wydarzenia będzie miał własną historię, co sugeruje tekst po chińsku obok napisu „Test”.

Strój Jean to jednak niewiadoma. Nie ma jeszcze informacji, w jaki sposób będzie można go zdobyć. Możliwe, że gracze będą musieli wydać na niego pieniądze – tak jak w Honkai Impact 3rd, innej grze miHoYo. Spekulują oni o opcji kupienia go poprzez Battle Pass.

Fani Jean i Barbary mogą teraz być zadowoleni – ich ulubione postacie otrzymają nowe stroje. Inni ich ulubieńcy również mogą być spokojni – ich bohaterzy najprawdopodobniej również je dostaną w niedalekiej przyszłości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Genshin Impact