w

Kazuha nową postacią, jaka pojawi się w Genshin Impact, w aktualizacji 1.6. Umiejętności, data i więcej

Reklama

Rozpoczęła się beta 1.6, a wraz z nią prace nad wydobyciem ukrytego kontentu. W ręce graczy wpadł Kazuha.


Genshin Impact to wciąż wychodząca produkcja studia miHoYo. Ponieważ zyski firmy są bardzo duże, plan rozwoju gry został rozszerzony z planu 5-letniego do 12-letniego, co bez wątpienia zaskoczyło fanów.

Nie od dziś wiadomo, że części przyszłej zawartości gry nie znalibyśmy, gdyby nie dataminerzy. Przecieki ujawniły nadchodzącą 5-gwiazdkową postać o imieniu Kazuha, która stała się najnowszym ulubieńcem społeczności.

Podstawowe informacje

Reklama

Imię: Kiryu Kazuha

Element: Anemo

Reklama

Typ postaci: 5★

Typ broni: miecz

Urodziny: 29 października

Opis: Wędrujący samuraj z Inazumy, który obecnie przebywa z flotą Crux z Liyue. Jest łagodną i beztroską duszą, której serce ukrywa bardzo wiele zmartwień.

Reklama

Godnym uwagi jest fakt, że jego Story Quest będzie zawierać flotę Crux oraz samą Beidou.

Ataki i animacje

Atak normalny: Garyu Bladework

Kazuha wykonuje 5 szybkich uderzeń. Przy przytrzymaniu, zużywa staminę, by zadać dwa mocne ciosy. Przy ataku z góry zadaje obrażenia AoE wszystkim przeciwnikom po drodze. Jeśli ten atak zostaje wywołany przez elemental skill, to atak z góry zostaje przemieniony w Plunging Attack: Ranran Haishi.

Ranran Haishi to atak z góry wykonywany podczas użycia E. Obrażenia AoE zadane w czasie tego ciosu konwertowane są na obrażenia Anemo AoE i tworzą mały wietrzny tunel, dzięki sekretnej technice, która przyciąga do siebie pobliskich przeciwników i przedmioty.

Video

Elemental Skill (E): Chihayafuru

Postać wyzwala sekretną technikę gwałtowną jak gnający wiatr, która przyciąga przeciwników do obecnej lokalizacji Kazuhy, a następnie wyrzuca przeciwników w pole AoE, zadając obrażenia Anemo i podnosząc Kazuhę w powietrze – na strumień wiatru.

W przeciągu 10 sekund Kazuha będący w powietrzu może wywołać szczególnie potężny atak z góry – Ranran Haishi.

Umiejętność ta może być przywołana podczas lotu.

Video

Elemental Burst (Q): Manyou no Ittou

Jest to ostateczna technika Garyu – pojedynczy cios podobny do nadchodzącej burzy, który zadaje obrażenia AoE Anemo.

Przejście tego ciosu po miejscu bitwy pozostawi po sobie pole Ruka Akino, które zadaje obrażenia AoE Anemo w równych odstępach czasowych. Jeśli Ruka Akino wejdzie w kontakt z Hydro/Pyro/Cryo/Electro, zada dodatkowe obrażenia od żywiołu danego typu. Absorpcja danego elementu może zostać wywołana tylko raz w ciągu użycia.

Video

Znane są również dwie animacje, które wykonuje bohater podczas bezczynności.

Video

Video

Warto zauważyć, że Kazuha posiada również ciekawy podwójny skok:

Video

Wszystkie animacje razem są przedstawione poniżej w formie pokazu.

Video

Wizytówka

Znamy dodatkowo również wygląd wizytówki gracza, który każdy może zdobyć po osiągnięciu 10. poziomu przyjaźni z postacią. Tak prezentuje się ta od Kazuhy:

Data wyjścia

Wydaje się wysoce prawdopodobne, że Kazuha wkrótce będzie grywalną postacią w Genshin Impact, dlatego też obecnie najważniejsze pytanie dotyczy jego daty premiery. MiHoYo aktualizuje grę co sześć tygodni, a jako że wersję 1.5 wydano 28 kwietnia, to najpewniej wersja 1.6 wyjdzie 9 czerwca. Jego baner przewiduje się po rerunie Klee, a w takim wypadku wyjdzie on w drugiej połowie czerwca.

Kazuha już został ulubieńcem fanów, którzy głodni są każdej informacji o nim. Wygląda na to, że jest on przede wszystkim dość obiecującą postacią, która świetnie współpracuje z innymi żywiołami w celu maksymalizacji obrażeń.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Genshin Impact