w

To The Stars Once More. Event dla powracających graczy w Genshinie?

Został wydany kolejny event przeglądarkowy przez miHoYo, z innymi niż zazwyczaj odbiorcami. Wydarzenie dla powracających graczy już dostępne.


Genshin Impact to najszybciej rozwijająca się gra roku 2020. Liczba graczy na wszystkich platformach została oszacowana na 39,3 mln pod koniec poprzedniego roku.

Wiadomo jednak, że nie wszyscy z pierwszych Podróżników z października dalej grają. Co przygotowało miHoYo dla tych, co rozminęli się z GI?

Na czym polega?

Powracający Podróżnicy – czyli ci, którzy nie logowali się przez minimum dwa tygodnie przed rozpoczęciem się wersji 1.5 – dostają kod od aktywnego gracza, który mogą wpisać po zalogowaniu się. Za każde kamienie milowe, jakie osiągną wybrane strony, dostaną określoną ilość energii.

Zadania te to między innymi zalogowanie się do gry powracającego Travelera (10 energii), zaproszenie do powrotu (100 energii), ukończenie questa housingowego “A Teapot to Call Home: Part II” (50 energii). Energię tę można wymienić na vouchery, za które gracze dostają nagrody.

Czas trwania

Czas trwania samego eventu rozpoczyna się 28.04.2021, a kończy 17.05.2021 17:59, nagrody są losowane od 28.04.2021 do 20.05.2021 17:59. Warto również wspomnieć, że po 20.05.2021 17:59 nie można już losować prezentów.

Nagrody

Gracze mogą dostać między innymi primogemy, Hero’s Wit, Mystic Enhancement Ore, morę, a także merch, który miHoYo wysyła drogą pocztową do graczy.

Jak się zakwalifikować?

Powracający gracze muszą spełnić następujące kryteria:

  • AR 10 lub wyższy,
  • Przynajmniej 14 dni od ostatniego loginu, licząc do aktualizacji 1.5,
  • Ostatni raz, gdy gracz aktywował wydarzenie „Stellar Reunion”, był ponad 45 dni temu (nie licząc dnia aktywacji).

ZOBACZ – Darmowa Diona. Nowy event w Genshinie – czas trwania, wymagania

Jak widać, gra jest przychylna powracającym Travelerom, którzy mimo pominięcia wielu nagród, które można było zdobyć w grze, nadal mają szansę podreperować swoje konto i być na równi z innymi. Z wersją 1.5 mogą przeżyć ekscytujące przygody i ponownie zakochać się w Genshinie.

DołączObserwuj
Więcej z Genshin Impact