w

Nowa oferta pracy od Rockstara standardowo rozbudziła plotki o GTA 6 – Niepotwierdzone

Temat GTA 6 pojawia się w mediach praktycznie przy każdej jednej okazji. Teraz chodzi o jedną z ofert pracy.


Rockstar oficjalnie nadal niczego nie potwierdził, ani niczemu nie zaprzeczył. To chyba właśnie dlatego każda, nawet najmniejsza informacja odnośnie kolejnej części Grand Theft Auto rozbudza tak duże emocje.

Tym razem chodzi o jedną z nowych ofert pracy, jaka znalazła się na stronie Rockstara. Opis tej konkretnej pracy brzmi:

“Ta rola jest odpowiedzialna za kręcenie materiału filmowego w grze do wykorzystania w kampaniach online i telewizyjnych”

Od razu gracze pomyśleli o GTA 6

I choć brakuje na ten temat jakichkolwiek konkretów, to pojawiło się już wiele domysłów, że może chodzić o kręcenie zwiastuna do GTA 6. Ten miałby się pojawić gdzieś w okolicach 7 listopada. Ta informacja również jest niepotwierdzona i pochodzi z jednej z grafik, gdzie teoretycznie miałaby być ukryta konkretna data.

Według postów na Reddicie, słowo “VETIR” rozkłada się idealnie na “GTAI”, łącząc pierwsze “V” oraz pionową kreskę od “E”. Skąd jednak informacja o 7 listopada? To już połączenie “T”, “I” oraz kreski od “R”. W efekcie wychodzi tutaj coś takiego:

VI: 7.11

Wszystko dlatego, że “T” przypomina wyglądem cyfrę 7, kropka na górze miałaby być przerywnikiem między dniem a miesiącem.

Wracając jednak do samej oferty pracy. Wygląda ona następująco:

Warto jednak pamiętać, że wcale nie musi tutaj chodzić o GTA 6, równie dobrze oferta może być skierowana dla kogoś, kto zajmie się RDR2, czy GTA Online. Póki co absolutnie żadna plotka na temat szóstej części Grand Theft Auto nie została potwierdzona. Jest masa poszlak, które teoretycznie łączą się w coś sensownego, ale nadal to jedynie poszlaki bez konkretnych dowodów.