w

Smutna wiadomość o przecieku mapy i parku rozrywki GTA 6 Vice City. Autor się przyznał

Społeczność GTA zafascynowała się przeciekami z “Szóstki”. Niestety, bardzo się zawiedli.


W ostatnim czasie bardzo często informowaliśmy o nowych przeciekach z Grand Theft Auto 6. Mowa tutaj o mapie oraz parku rozrywki, a także stacjach radiowych. Niestety, okazało się, że wszystkie te leaki były sfałszowane przez jednego z członków społeczności tej gry, który dosłownie śmiał się z reszty fanów, że w to uwierzyli. Każdy z wcześniej wspomnianych fałszywych wycieków stworzył “Tim McDowell”.

Gracz idealnie zakpił sobie ze społeczności i ujawnił prawdę

“Tim McDowell” był twórcą naprawdę wyrafinowanego oszustwa, na które nabrała się spora część społeczności Grand Theft Auto. Trzeba przyznać, że jego przecieki były wręcz doskonałe i przy ich fałszowaniu musiał spędzić naprawdę ogromną ilość czasu. Na swojej stronie internetowej wyjaśnił całą sprawę i opublikował link do filmu na YouTube:

Zgadza się, zrobiłem to. Sfałszowałem to wszystko. Każdy wyciek dotyczący GTA VI w całym Internecie. To ja. I znowu uderzę. Nigdy nie zobaczysz, że nadchodzę. 

W powyższym filmie można zobaczyć również, w jaki sposób McDowell stworzył przeciek Fred’s Fun World, czyli wielokrotnie wspominanego parku rozrywki.

Droga społeczności GTA, mam IQ na poziomie 198. Moje cele przekraczają twoje zrozumienie. Moje umiejętności projektowania graficznego są w najlepszym razie średnie.

Od teraz fani Grand Theft Auto muszą być bardzo czujni, ponieważ oszust zapowiedział, że jeszcze powróci.

Całą sytuacja tylko dowodzi temu, jak bardzo fani GTA są głodni jakichkolwiek informacji na temat “Szóstki”. Dopóki deweloperzy nie ogłoszą nowej odsłony gangsterskiej serii, społeczność będzie analizować każdy przeciek i wskazówkę, aby potwierdzić, że tytuł naprawdę będzie istniał.