w

Aktualne rekordy w maestrii bohaterów w LoLu. Kto ma najwięcej punktów i na jakiej postaci?

Jak prezentuje się aktualny ranking mastery points w League of Legends?


Zbieranie punktów masterii jest dla niektórych graczy niezwykle istotnym elementem LoLa. Fani konkretnych bohaterów pokazują w ten sposób, że są im oddani, a wysoki wynik może też świadczyć o dobrym ograniu postaci i wysokich umiejętnościach (choć nie zawsze musi tak być).

Są ludzie, którzy po prostu lubią chwalić się liczbą zdobytych punktów czy tym, które miejsce mają w globalnym rankingu danej postaci.

Istnieją także i tacy gracze, którzy poświęcają tak ogromną ilość czasu na granie konkretnym championem, że od lat nikt inny nie może zająć ich miejsca na podium. Jeszcze kilka lat temu te same osoby chwaliły się paroma milionami na swoich mainach. Dziś liczby są o wiele większe.

Rekordziści w kategorii mastery points

Według leagueofgraphs.com osoba, która ma pierwsze miejsce w rankingu punktów maestrii, ma ich prawie 18 milionów. Wynik jest naprawdę przytłaczający.

Drugie miejsce jest tylko „trochę” słabsze, ponieważ konto to ma ponad 16 milionów punktów na pojedynczej postaci. Przy takich ilościach różnica miliona czy dwóch wydaje się niewielka, ale warto wspomnieć, że sporo graczy LoLa nie przebiła nigdy miliona punktów na jednym chmapionie.

Jak widać, cały czas niezaprzeczalnym królem punktów maestrii jest GeT CoN TRollED, najbardziej znany main Heimerdingera na świecie. Jest to na tyle interesująca i specyficzna osoba, że przez lata powstało o niej sporo oddzielnych artykułów (zobacz: Ma 13 milionów punktów na jednej postaci. Przez 7 lat nie kupił butów, nie używa flasha i ma Brąz 2).

GeT CoN TRollED nie poddaje się i od lat utrzymuje się na podium globalnego rankingu mastery points z League of Legends.

Jednak czy main Heimerdingera jest również na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o łączną liczbę punktów na wszystkich postaciach? Może to być dla niektórych zaskakujące, ale zwycięzcą w rankingu jest ktoś inny.

Według championmastery.gg konto GaMBlerko z serwera EUNE ma najwięcej punktów maestrii, jeśli podsumuje się je na wszystkich championach.

Dla przeciętnego gracza League of Legends takie wyniki są szokujące. Aż trudno sobie wyobrazić, jak wiele czasu trzeba poświęcać na grę, by przez lata utrzymywać się w rankingach tego typu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends