w ,

Jak mogłaby wyglądać klasyczna skórka Siona z LoLa nawiązująca do jego starego wyglądu?

Reklama

Opublikowano kolejną klasyczną skórkę z League of Legends. Tym razem jest to Sion, który reworkowany był ponad 6 lat temu.

Reklama

W ostatnich artykułach z tej serii skupiono się głównie na dość świeżych reworkach z 2019 lub 2020 roku. Tym razem czas na coś starszego, o czym być może nie pamięta już wielu graczy, a nowi na Summoner’s Rift nawet nie mieli okazji tego doświadczyć – pomysł na skina do Siona, który w roku 2014 dostał swoje VGU.

Projekt klasycznej skórki Siona

Sion pojawił się na Summoner’s Rift 21 lutego 2009 roku, więc prawie 12 lat temu. Nowi gracze mogą nie pamiętać tego, że jego pierwsza wersja zupełnie różniła się od tego, co aktualnie można spotkać w League of Legends.

Rework bohatera odbył się ponad 6 lat temu. Już w 2014 roku model, jak i splash art Siona mocno odstawały od innych postaci, szczególnie że nawet grafika wspomnianego championa nie była aktualizowana (inni bywalcy Summoner’s Rift otrzymywali aktualizacje nawet kilka razy).

W końcu Riot zabrał się za odnowienie Siona i ten pojawił się w grze w zupełnie innym wydaniu. Gracze musieli pożegnać się z jego zielonkawym wyglądem i charakterystycznym uczesaniem.

ZOBACZ – Grafiki zapowiadające nowy set w TFT zdradziły, kto dostanie nowego skina w League of Legends

Fani postaci mocno tęsknili za klasycznym wyglądem swojego ulubieńca. Fanowskie wersje skórki, nawiązujące do starej wersji bohatera, pojawiały się już kilka lat temu.

Kolejną narysował TorokArt, w ramach swojej serii, w której tworzy projekty klasycznych skinów do wielu reworkowanych bohaterów League of Legends.

Jak widać, praca autora przywraca Sionowi wszystko to, z czym zapamiętali go jego dawni fani. Taki skin zapewne spodobałby się wielu graczom i niejednokrotnie przywołał wspomnienia o dawnym Summoner’s Rift.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fanart