w

Lista mobów z Minecrafta, które nie dostały się do gry przez przegrane głosowania w przeszłości

Reklama

Jeden z graczy podsumował wszystkich przegranych z głosowań społeczności.


W ostatnim czasie wśród graczy sześciennego świata mówiło się głównie o głosowaniu na nowego moba, które odbyło się w ubiegły weekend. Wśród kandydatów znaleźli się: krab, pingwin i pancernik. Ten ostatni zwyciężył i już wkrótce pojawi się w Minecrafcie (zobacz: Wyniki głosowania na nowego moba w Minecraft. Oto zwycięzca).

Jak to zwykle bywa z tego typu wyborami, były osoby, które żałowały, że mob, który im się spodobał, nie wygrał. W przeszłości takich sytuacji było znacznie więcej, ponieważ nie było to pierwsze głosowanie społeczności.

Jeden z fanów postanowił podsumować wszystkich przegranych, by nowi gracze w ogóle mogli ich zobaczyć, a weterani powspominać dawne Minecrat Mob Vote.

Moby, które przegrały głosowanie

Reklama

Użytkownik Reddita – Oceans24mission – wrzucił grafikę, na której przedstawił przegranych wcześniejszych głosowań oraz tego, które odbyło się w ubiegły weekend.

Stworzyłem listę wszystkiego, co do tej pory straciliśmy z powodu głosowania.

Na przedstawionej grafice zauważyć można m.in.:

  • surykatkę,
  • strusia,
  • sępa,
  • miedzianego golema,
  • pingwina,
  • kraba.

W komentarzach do posta dyskutowano o tym, którego moba gracze żałują najbardziej i dziś chcieliby, by ten jednak pojawił się w sześciennym świecie.

Niektórzy twierdzili, że Mojang powinno dodawać po dwa gatunki z każdego głosowania, by gra była bardziej różnorodna i ciekawa.

Inni skomentowali, że być może warto byłoby powrócić do starych konceptów i ponownie głosować na pulę stworków, które w przeszłości nie zdobyły wystarczającego zainteresowania.

Nie każdy o tym wie, ale jest w tym temacie dobra wiadomość – twórcy przyznali, że nie rezygnują w pełni z mobów, które nie wygrały w głosowaniach. Oznacza to, że te mogą zostać dodane do gry w przyszłości w ramach innych aktualizacji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft