w

Minecraft Live 2023 i głosowanie na nowe moby. Krab – gdzie można go spotkać i co daje?

Reklama

Ogłoszono tegoroczne głosowanie na nowego moba w Minecraft. Oto prezentacja pierwszego z nich.


Mojang zorganizował podobną ankietę w 2022 roku, pozwalając społeczności Minecrafta wybrać między trzema różnymi mobami, które zostaną dodane do gry. Do wyboru były następujące stworzenia – Rascal, Sniffer i Tuff Golem.

Czas na kolejne głosowanie tego typu. Fani ponownie będą mogli wybrać, jakie stworzenie trafi do sześciennego świata. Jak prezentuje się pierwszy kandydat – Krab? Gdzie będzie można go spotkać i jakie korzyści da graczom?

Mob Vote w Minecraft – Crab

Reklama

Twórcy Miencrafta opublikowali krótki filmik, który przedstawia jednego z nowych mobów, które mogą już niedługo pojawić się w sześciennym świecie.

Jeśli krab dołączy do Minecrafta, stworzy dla siebie dom wokół winorośli w biomie bagien namorzynowych. Gigantyczne szczypce skorupiaka powinny okazać się korzystne dla graczy, którzy lubią budować.

Tak przedstawiono go na oficjalnej prezentacji:

Och, Tiny Vu znalazł kraba, jednego z nowych mobów, które chcą dołączyć do Minecrafta! Żyje on na bagnach namorzynowych, takich jak to. Szczypce kraba są bardzo przydatne dla graczy, którzy lubią budować, ponieważ pozwolą im umieszczać bloki w większej odległości. 

Video

Od kiedy i do kiedy można głosować na nowe moby?

Głosowanie Minecraft Live 2023 rozpocznie się w piątek, 13 października 2023 roku i zakończy około 48 godzin później o w niedzielę, 15 października.

Członkowie społeczności będą mogli oddawać swoje głosy w Minecraft: Bedrock Edition na serwerze wydarzenia na żywo. Inną opcją jest głosowanie za pośrednictwem launchera gry oraz Minecraft.net.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft