w

Minecraft Live 2023 i głosowanie na nowe moby. Pancernik – gdzie można go spotkać i co daje?

Ogłoszono tegoroczne głosowanie na nowego moba w Minecraft. Oto prezentacja drugiego z nich.


Fani ponownie będą mogli wybrać, jakie stworzenie trafi do sześciennego świata. Wczoraj pojawił się artykuł z pierwszym mobem, który bierze udział w głosowaniu – Krabem. Czas przedstawić kolejnego kandydata, a jest nim pancernik (w angielskiej wersji – armadillo). Gdzie będzie można go spotkać i jakie korzyści da graczom?

Mob Vote w Minecraft – Pancernik

Twórcy Miencrafta opublikowali krótki filmik, który przedstawia drugiego z nowych mobów, które mogą już niedługo pojawić się w sześciennym świecie.

Pancernik żyje na sawannie. Gdy zostanie zaskoczony – zwija się w kulkę. Można wydropić z niego specjalną łuskę, która jest składnikiem zupełnie nowego przedmiotu – wilczej zbroi. Podobnie jak pancerz konia, zbroja dla wilka zapewnia towarzyszowi gracza dodatkową ochronę.

Och, to jest Pancernik – jeden z mobów, które chcą dołączyć do Minecrafta! Żyje w ciepłych miejscach, takich jak biom sawanny. Pancernik upuszcza Scute, które można użyć do stworzenia zbroi dla twojego wilka. Zapewni to twojemu ulubionemu czworonożnemu przyjacielowi dodatkową ochronę przed wrogimi mobami. 

Video

Od kiedy i do kiedy można głosować na nowe moby?

Głosowanie Minecraft Live 2023 rozpocznie się w piątek, 13 października 2023 roku i zakończy około 48 godzin później o w niedzielę, 15 października.

Członkowie społeczności będą mogli oddawać swoje głosy w Minecraft: Bedrock Edition na serwerze wydarzenia na żywo. Inną opcją jest głosowanie za pośrednictwem launchera gry oraz Minecraft.net.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft