w

Najciekawszy parkour jaki mógł trafić do Minecrafta? Gracze wykorzystują jedną z najlepszych modyfikacji

W jaki sposób gracze postanowili urozmaicić sobie parkour w Minecrafcie za pomocą modyfikacji?


Mapy parkour są jednym z popularniejszych elementów Minecrafta, a dla wielu graczy jest to coś, co trzyma ich przy grze. Nowe bloki o wyjątkowych właściwościach często znajdują tu swoje miejsce i są w jakiś sposób wykorzystywane.

Sprawia to, że parkour ewoluuje wraz z grą i tak naprawdę nigdy nie nudzi się graczom. Ci jednak postanowili sięgnąć po coś więcej i użyli do tego jednej z najbardziej rozbudowanych modyfikacji Minecrafta. Jak wygląda to połączenie?

Mod Create użyty w parkourze?

O modyfikacji Create można już było przeczytać w innych artykułach. Jeden z nich mówił o aktualizacji moda, a drugi zawierał niesamowity filmik pokazujący jego możliwości (Zobacz: Jak jedna modyfikacja sprawiła, że gracze uznali, że filmik nie jest Minecraftem, tylko animacją?). Po patchu 0.3, który wprowadził do niej jeszcze więcej elementów, gracze postanowili sprawdzić, jak będzie wyglądał parkour z ruchomymi elementami.

Jeden z pierwszych klipów został opublikowany na Reddicie przez użytkownika ZB1135 i zdobył ogromne zainteresowanie wśród graczy.

Niedługo później podzielił się on dość podobnym filmikiem, który jednak posiadał zupełnie inne mechanizmy.

ZOBACZ – 5 niesamowicie “broken” seedów z Minecrafta, które warto sprawdzić samemu

Kolejny filmik jest autorstwa użytkownika LamPersona, który tym razem przenosi oglądających w nieco inne klimaty i jednocześnie pokazuje coś nowego, a mianowicie wybijające gracza do góry strumienie wody.

Kolejna mapa tego twórcy znajduje się na pustyni i może wyróżnić się tym, że wymaga od gracza ominięcia ognia znajdującego się przy jednej z karuzeli.

ZOBACZ – Gracze Minecrafta odnaleźli kolejny niesamowity seed. Tym razem chodzi o screen z Herobrine

Ostatnia mapa autorstwa H4NDS04P, jak sam przyznaje, jest inspirowana grą Super Mario. Można znaleźć w niej motyw grzybów oraz kilka innych charakterystycznych dla tej produkcji elementów.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft