w

Naprawdę rzadka sytuacja w Minecraft. Gracz uchwycił walkę pająka z…

Jeden z graczy podczas spokojnej rozgrywki natrafił na bardzo nietypową scenę.


W sześciennym świecie zdarzają się różne dziwne sytuacje, choć zapewne większość z nich nie jest uwieczniona na nagraniu, bo osoby, które ich doświadczyły, kompletnie się ich nie spodziewały.

Jako że świat Minecrafta jest bardzo żywy, a moby napotykane na drodze gracza mogą interaktować ze sobą, czasem dochodzi do zabawnych widoków.

Zapewne prawie każdy fan tego tytułu widział choć atak na wioskę, losowy wybuch Creepera, który zranił pobliskie stwory czy wilka, który dobrał się do zagrody z owcami.

Tego typu sytuacje nie są szczególnie nietypowe. Bohater tego artykułu doświadczył czegoś o wiele dziwniejszego. Udało mu się uwiecznić ten moment na nagraniu.

Nietypowa walka między mobami

Jeden z użytkowników Reddita o pseudonimie – thinkcrazy576 – opublikował filmik, który z początku wydaje się zwykłym nagraniem z rozgrywki. Autor nie robi nic nietypowego. Wręcz nagranie wydaje się całkiem nudne. Jednak w pewnym momencie w oddali widać coś dziwnego.

W wodzie, wiele bloków przed graczem zauważyć można pająka, który postanowił popływać. Samo wejście moba do zbiornika wodnego nie jest jeszcze aż tak nadzwyczajne. Ciekawa sytuacja zaczyna się chwilę później.

Gracz uchwycił moment, w którym pająk zaczyna walkę z pufferfishem, czyli znaną wszystkim rozdymką. Jedno i drugie wydaje się być zaskoczone tym, co się stało. Ryba po chwili ucieka od moba i znika pod powierzchnią wody.

Video

Już samo stwierdzenie, że widziało się w Minecrafcie walkę pająka z rybą, wydaje się zabawne. Mało kto może pochwalić się czymś takim i można stwierdzić, że to naprawdę rzadki widok.

Choć tego typu sytuacja tak naprawdę niczego nie zmieniła w rozgrywce gracza, to na pewno dała mu sporą uwagę na Reddicie.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft