Gracze uważają, że te przedmioty powinny pojawić się w Minecraft jak najszybciej

Minecraft

Reklama

Tych przedmiotów brakuje w Minecraft. Społeczność uważa, że twórcy powinni dodać je już dawno temu.


Mimo że w sześciennym świecie istnieją setki różnorodnych itemów, to według społeczności wciąż wielu brakuje i aż dziwne, że niektórych z nich Mojang nie dodało już dawno temu.

Niedawno pojawił się artykuł o tym, że w grze powinny być różne wersje drabin, w zależności od tego, z jakiego surowca wykona się konkretną z nich (zobacz:  Tak mogłyby wyglądać różne drabiny w Minecraft. Gracze chcieliby, by rodzaj użytego drewna miał znaczenie). To oczywiście tylko jedna z masy rzeczy, które według graczy powinny pojawić się w grze.

Oto przykłady itemów, które zdaniem społeczności są naprawdę potrzebne.

Reklama

Przedmioty, których brakuje w Minecraft

Reklama

W sieci pojawiła się kompilacja przedmiotów, które powinny pojawić się w grze od Mojang. W zestawieniu pojawiły się naprawdę przeróżne itemy, od zupełnie niezależnych, po wersje kolorystyczne tego, co już istnieje.

Na liście stworzonej przez graczy znalazły się m.in.:

  • szklane drzwi,
  • różne kolory skrzyń,
  • lina do wspinania,
  • szmaragdowa zbroja,
  • kłódka do skrzyni,
  • płetwy do pływania.

Po przejrzeniu tego zestawienia faktycznie ma się wrażenie, że niektóre z przedstawionych tu przedmiotów już dawno powinny pojawić się w grze. O niektóre z nich gracze prosili wielokrotnie w przeszłości. Pozostaje mieć nadzieję, że Mojang w końcu wysłucha fanów.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej