w

Niesamowicie kreatywna budowla w Minecraft. Gracz wykorzystał motywy każdego z biomów

Jeden z graczy postanowił stworzyć konstrukcję, która łączy wszystkie biomy w Minecraft.


Sześcienny świat Minecrafta oferuje graczom wiele różnorodnych biomów, które wyróżniają się własną roślinnością, blokami czy zamieszkującymi je stworzeniami. Większości z nich nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ osoby grające w tytuł od Mojang zaledwie kilka razy, na pewno spotkały je podczas eksploracji.

Jeden z fanów postanowił zebrać charakterystyczne elementy każdego biomu i stworzyć budowlę, która będzie podsumowaniem różnorodności świata Minecraft. Jak mu wyszło? Efekt naprawdę robi wrażenie.

Wszystkie biomy w jednej budowli

Użytkownik Reddita o pseudonimie Colbrow postanowił, że wykorzysta bloki z każdego biomu w Minecraft do stworzenia konstrukcji o dość interesującym kształcie – wszystkie wspomniane biomy umieszczono w półokręgu, by całość z daleka przypominała coś w rodzaju tęczy.

Pewne jest, że tego typu projekt nie należy do typowych, jednak to właśnie czyni to tak wyjątkowym. Społeczność doceniła kreatywność autora, co widać po statystykach filmiku, który przedstawia opisywaną budowlę.

Video

Jeszcze ciekawiej robi się, gdy gracz zaczyna podróż po wnętrzu okręgu, mijając budowle symbolizujące poszczególne biomy z gry.

Warto wspomnieć także o tym, że cała ta budowla nie została stworzona w trybie kreatywnym, ale na hardcorze, co wywołało jeszcze większe uznanie wśród komentujących fanów.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft