w

Świetny fanowski texture pack z Minecrafta, który jest idealny na początek jesieni

Jak prezentuje się jesienny texture pack do Minecrafta, stworzony przez jednego z graczy?


Już jutro rozpocznie się kalendarzowa jesień (23 września), czyli pora roku znana ze swojej wyjątkowej kolorystyki. Wiele osób przyznaje, że jesienny klimat to coś, co uwielbiają i zawsze czekają na ten moment w roku.

Jeden z fanów sześciennego świata uznał, że teraz jest idealny czas na to, by cieszyć się jesienią również w Minecrafcie. Stworzył więc tematyczny texture, który sprawia, że liście drzew zmieniają barwę z zielonej na złotą, czerwoną lub brązową. Coś tak prostego stwarza niesamowity klimat.

Jesienny texture pack w Minecrafcie

Użytkownik Reddita o pseudonimie InnerToast pochwalił się społeczności modyfikacją, która wprowadza do Minecrafta jesienny klimat. Jak przyznał, stworzył ją, by celebrować nadejście kalendarzowej jesieni, która rozpoczyna się 23 września. Jest to więc idealny czas, by cieszyć się kolorowymi liśćmi na drzewach.

Jeden z graczy skomentował fanowski texture pack w ten sposób:

To jest piękne. Podoba mi się, że wszystkie sadzonki zostały przekształcone w nasiona. Zastanawiam się, dlaczego nie jest to oficjalna funkcja. 

Jak widać po screenach, texture pack dodaje także efekt opadłych liści na trawie, nowe wzory na dyniach oraz chwalone przez graczy modyfikacje sadzonek poszczególnych gatunków drzew.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft