w ,

Twitch ma kolejną zagwozdkę, tym razem za sprawą streamów z sauną w roli głównej

“lily_off_valley” to streamerka, którą obserwuje już ponad 150 tysięcy osób.


Transmisje na Twitchu prowadzone z basenów nikogo już nie dziwią. Tymczasem platforma ma kolejną zagwozdkę do rozwiązania – jak traktować streamy nie z basenów, a z saun? Coraz więcej streamerek zauważa, że basen w pokoju przestaje wystarczać.

Z tego powodu pojawiają się kolejne pomysły na to, jak uzasadnić ubranie stroju kąpielowego lub w niektórych przypadkach samego ręcznika. Widzowie, widząc na transmisjach taki widok, wprost pytają streamerki, czy można za to dostać bana.

Nowa meta streamów z sauny?

Na Twitchu pojawiają się pytania tak samo od widzów, jak i innych streamerów. Trudno się dziwić, widząc tego typu sceny:

Jest to screen z jednej z transmisji “lily_off_valley” – streamerka ostatnio przerzuciła się na ćwiczenia, ewentualnie na specyficzne mycie psa. Co ciekawe, Lily ani razu nie została zbanowana i to mimo tego, że jej streamy są dość kontrowersyjne.

Oficjalnie bowiem transmisje te nie łamią w żaden sposób ToS Twitcha. Wszystko, co powinno być zakryte właśnie takie jest. Platforma co jakiś czas zmienia swój regulamin, dostosowując go do kolejnych pomysłów ćwiczeń z wypiętą pupą, być może niedługo znajdzie się tam również zapis o myciu psa lub raczej zwyczajnie wypinaniu się do kamery.