w

Detektyw Pikachu powraca w Pokemon GO – szczegóły najnowszego wydarzenia

Reklama

Twórcy Pokemon GO ogłosili nowy event o nazwie „Detective Pikachu Returns”. Co warto o nim wiedzieć?


Pokémon: Detektyw Pikachu to fabularny film dla całej rodziny, który pojawił się na ekranach w 2019 roku. Aby nawiązać do jego premiery Niantic organizowało specjalne wydarzenie, które obejmowało m.in. Field Research, tematyczne rajdy, spawny nowych Pokemonów czy niespodzianki po zrobieniu zdjęć.

Już niedługo uroczy detektyw powróci do gry w ramach wydarzenia „Detective Pikachu Returns”. Co o tym wiadomo? Jakie atrakcje będą dostępne podczas eventu?

„Detective Pikachu Returns” w Pokemon GO

Reklama

Wydarzenie rozpocznie się o 10:00 czasu lokalnego w czwartek 5 października 2023 roku i potrwa do 20:00 w poniedziałek 9 października 2023 roku.

Pikachu w czapce detektywa będzie pojawiał się w Pokémon GO przez ograniczony czas! Uczcijcie premierę gry Detective Pikachu Returns na konsole Nintendo Switch, wykonując zadania w ramach Timed Researchu podczas wydarzenia „Detective Pikachu Returns”.

Z tej okazji przewidziane są następujące atrakcje:

Reklama
  • Następujące Pokemony będą pojawiać się częściej na dziko: Pikachu w czapce detektywa, Growlithe Slowpoke w czapce, Alolan Exeggutor, Magikarp, Xatu, Bellossom, Lotad, Chimecho, Bronzor, Ducklett, Cutiefly, Falinks.
  • Dostępny będzie eventowy Collection Challenge.
  • Do gry trafi tematyczny Field Research, z którego będzie można otrzymać Sudowoodo, Snivy i Rowleta.
  • W czasie wydarzenia aktywne będą następujące bonusy:
    • Podczas wykonywania snapshotów trenerzy mogą raz dziennie spotkać Pikachu w czapce detektywa.
    • Podwójne punkty doświadczenia za kręcenie PokeStopami podczas eventu.

Eventowy Timed Research 

Pomóżcie profesorowi Willowowi namierzyć „Pokemony będące obiektem zainteresowania” podczas tej historii w ramach Timed Researchu. Ukończcie zadania w Field Researchu, aby spotkać Pikachu w czapce detektywa!

Przypominamy, że Timed Research wygasa. Czas na wypełnienie zadań i odebranie nagród w ramach tego Timed Researchu upływa o godzinie 20:00 czasu lokalnego w poniedziałek 9 października 2023 roku.

Nowa poza awatara

Pokażcie, że macie w sobie duszę elektryzującego detektywa, zdobywając pozę awatara „Detektyw Pikachu”, która będzie dostępna w sklepie od 5 października 2023 roku!

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go