w

Drugi listopadowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy można go odebrać?

W grze pojawiła się kolejna paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


Aktualnie w Pokemon GO trwa wydarzenie Festival of Lights (zobacz: Festival of Lights w Pokemon GO. Zapowiedź wydarzenia – co warto wiedzieć?). Z tej okazji w grze pojawiło się wiele ciekawych atrakcji oraz zadebiutował nowy stworek – Dedenne.

Gracze mogą łapać sporo eventowych Pokemonów oraz walczyć w tematycznych rajdach. Podczas wydarzenia na pewno przydadzą się dodatkowe przedmioty, więc kolejny listopadowy box nada się tutaj idealnie.

Drugi listopadowy box w Pokemon GO

Listopadowe boxy, tak jak te w poprzednim miesiącu, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 8 listopada (poniedziałek) do 15 listopada 2021 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 15 x PokeBall,
  • 10 x Pinap Berry,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto przypomnieć, że Festival of Lights potrwa jeszcze 7 dni, czyli do niedzieli 14 listopada. Po nim przyjdzie czas na kolejne wydarzenie, tym razem związane z nową grą z serii Pokemon – Brilliant Diamond and Shining Pearl Celebration. Gracze będą mogli uczcić premierę Pokemon Brilliant Diamond i Pokemon Shining Pearl pomiędzy 16 a 21 listopada 2021. Więcej informacji na ten temat pojawi się już wkrótce w osobnym artykule.