w

Spis listopadowych Field Research w Pokemon GO. Co można otrzymać?

Co można otrzymać za wykonywanie listopadowych zadań Field Research w Pokemon GO?


Listopad zaczął się parę dni temu, a trenerzy Pokemon mają już za sobą pierwsze wydarzenie z tego miesiąca – Día de Muertos. Aktualny miesiąc będzie naprawdę ciekawy i pełen wrażeń, ponieważ twórcy zapowiedzieli już kilka eventów, a jak wiadomo – w między czasie na pewno pojawią się jeszcze jakieś niespodzianki.

Póki co ujawniono sporo atrakcji, które pojawiają się w grze w każdym miesiącu. Wiadomo już, kto będzie bohaterem listopadowego Dnia Społeczności, kogo będzie można otrzymać z pieczątek w Research Breakthrough oraz zapowiedziano, że w czasie najbliższego wydarzenia w Pokemon GO zadebiutuje zupełnie nowy stworek.

Jak prezentuje się rozpiska Field Research? Wśród pojawiających się Pokemonów będzie można znaleźć m.in. Slowpoke’a, Lickitunga, Chansey czy Machoke’a. Bardzo ciekawym stworkiem, którego również można otrzymać w tym miesiącu, jest Ninetales.

Field Research w listopadzie

Na początek warto przypomnieć, czym są Field Research. Jest to typ zadań losowanych po zakręceniu PokeStopem. Dziennie można otrzymać jedno takie zadanie z konkretnego PokeStopu. Zadania są takie same dla wszystkich trenerów w danym dniu.

Jak więc prezentuje się rozpiska Field Research, które będą dostępne w listopadzie? Jeden z graczy przygotował grafikę pokazującą spis Pokemonów, jakie pojawią się w ramach wspomnianych zadań w aktualnym miesiącu.

Więcej na temat atrakcji przewidzianych na listopad: