w

Giovanni powraca do Pokemon GO. Tym razem będzie można zdobyć Shadow Lugię

Gracze będą mieli szansę złapać Shadow Lugię. Co o tym wiadomo?


Prawie każdy trener Pokemon kojarzy szefa Team GO Rocket. Giovanni to charakterystyczna postać z serii gier o kieszonkowych stworkach. W Pokemon GO boss Teamu Rocket kojarzony jest z przeróżnymi ciekawymi Pokemonami, które wykorzystuje do walki.

Po jego pokonaniu można złapać jednego z tych stworków. Do tej pory były to m.in. Shadow Mewtwo, Shadow Articuno, Shadow Moltres czy Shadow Zapdos. Tym razem szef GO Rocket powraca z czymś zupełnie innym. Okazuje się, że będzie to Shadow Lugia.

Giovanni powraca do Pokemon GO

We wtorek 9 listopada 2021 roku rozpocznie się wydarzenie związane z Team GO Rocket.

Team GO Rocket postanowił przejąć Festiwal Świateł i próbuje zabrać Hoopę! Giovanni powrócił, aby poprowadzić tę misję. Prawdopodobnie przez cały ten czas obserwował stworka z ukrycia, by poznać jego naturę. Krążą plotki, że szef GO Rocket zmienił kolejnego legendarnego Pokemona w wersję Shadow.  Trenerzy, trzeba go zatrzymać! 

Z tej okazji przewidziane są następujące atrakcje:

  • Członkowie Team GO Rocket będą pojawiać się znacznie częściej w PokeStopach i balonach.
  • Pojawi się kolejna część Season of Mischief.
  • Giovanni powróci do Pokemon GO i będzie go można spotkać po użyciu Super Rocket Radaru. Po pokonaniu szefa Team GO Rocket gracz otrzyma Shadow Lugię.
  • Gracze będą mogli użyć Charged TM, aby pozbyć się ataku Frustration u swojego Pokemona.
  • Liderzy Team GO Rocket będą posiadali inne stworki.

Season of Mischief – kolejne etapy

Od 9 listopada dostępny będzie 15 i 16 etap Special Research Story Misunderstood Mischief. Tym razem zadania będą skupiać się na Team GO Rocket – gracz będzie musiał pokonać członków, lidera oraz bossa. Wśród nagród znajdzie się m.in. Lucky Egg, 2 x Golden Razz Berry i Absol.

Drużyna Giovanniego

Giovanni, który powróci do Pokemon GO, będzie wykorzystywał w walce nowe stworki. Pierwszy etap potyczki pozostanie niezmienny i pojawi się w nim kojarzony z szefem Team GO Rocket Persian.

W czasie drugiej walki przeciwnik użyje Kinglera, Nidokinga lub Rhyperiora.

Ostatni etap to walka z Lugią, którą otrzyma się po pokonaniu Giovanniego.