w

Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w lutym?

Jakiego Pokemona otrzymają gracze Pokemon GO za wykonywanie codziennych zadań w lutym?


Powoli kończy się styczeń, który przyniósł do gry wiele ciekawych atrakcji, w tym m.in. zupełną nowość, czyli klasyczny Community Day.

Oczywiście jak co miesiąc, twórcy ogłosili, co pojawi się w najbliższym czasie. Luty będzie okresem pełnym interesujących eventów, np. wydarzenie nawiązujące do Chińskiego Nowego Roku. Nie może tez zabraknąć comiesięcznych atrakcji, takich jak nagroda za zbieranie pieczątek w ramach Research Breakthrough, Spotlight Hours, powrót legendarnych Pokemonów do rajdów i tak dalej.

Wczoraj ujawniono, z kim związany będzie Community Day w lutym. Dziś przyszedł czas na ujawnienie stworka, którego będzie można zdobyć dzięki pieczątkom z Research Breakthrough.

Nagroda za Research Breakthrough w lutym

Dla przypomnienia: Research Breakthrough to specjalna nagroda, którą można otrzymać za wykonywanie codziennie, przez siedem dni, minimum jednego zadania dziennie w Pokemon GO (zakładka “Field”).

Nie ma znaczenia, czego dotyczy konkretny quest (questy można losować przy zakręceniu PokeStopem oraz jeden jest przydzielany zawsze po północy). Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje pieczątkę, a za 7 pieczątek paczkę z tajemniczym Pokemonem.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią w lutym za zebranie siedmiu pieczątek każdy trener Pokemon GO otrzyma Espurra. Jest to Pokemon typu psychic i pochodzi z regionu Kalos. Espurr ewoluuje w Meowstica. Wygląd ewolucji zmienia się w zależności od płci Pokemona.

Stworek został wprowadzony w generacji VI.

Porównanie wersji zwykłej i shiny:

Meowstic (mężczyzna)

Meowstic (kobieta)

Statystyki, kontry i najlepsze ataki

Pokemon jest podatny na ataki typu bug, ghost i dark (160%), a także odporny na ataki typu fighting i psychic (63%).

Jego bazowe statystyki prezentują się następująco:

  • Attack: 120
  • Defense: 114
  • Stamina: 158

Maksymalne CP na 40 levelu konta wynosi 1 259.