w

Czwarty styczniowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

W grze pojawiła się kolejna styczniowa paczka z przedmiotami.


W sobotę odbył się pierwszy w roku, jak również pierwszy w historii gry Community Day Classic. Gracze z całego świata mogli złapać ogromną liczbę Bulbasaurów, w tym oczywiście także w wersji shiny. Opinie o klasycznym Dniu Społeczności można przeczytać w osobnym artykule – Jak wypadł pierwszy Community Day Classic w Pokemon GO? Gracze już robią z tym memy.

Aktualnie w Pokemon GO trwa wydarzenie Power Plant, które rozpoczęło się 19 stycznia. Z tej okazji w grze pojawiło się wiele atrakcji, w tym zupełnie nowy gatunek Pokemona oraz nowi przeciwnicy w rajdach (więcej o evencie można przeczytać tutaj: Zapowiedź nowego wydarzenia w Pokemon GO – Power Plant. Co trzeba wiedzieć?).

Nowe wydarzenia to doskonała okazja na użycie przedmiotów i Remote Raid Passów, które można odebrać prawie za darmo z cotygodniowych boxów. Co jest dostępne w tym tygodniu?

Trzeci styczniowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022, tak jak te z poprzedniego roku, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 14 stycznia (poniedziałek) do 31 stycznia 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 5 x Razz Berry,
  • 15 x PokeBall,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto przypomnieć, że od dzisiaj (24 stycznia) przeciwnikiem w rajdach 5-gwiazdkowych będzie Regice, legendarny stworek typu lodowego wprowadzony w generacji III. Regice jest podatny na ataki typu fighting, rock, steel i fire oraz odporny na ataki typu ice. Zawalczyć z nim będzie można do 1 lutego 2022 roku.

Już jutro obędzie się ostatnia w tym miesiącu Spotlight Hour. 25 stycznia 2022 ostatnia tematyczna godzina miesiąca będzie związana z Minunem, a za transferowanie stworków otrzyma się dwa razy więcej cukierków.