w

Najgorszy box w Pokemon GO? Niantic chciało za to ponad 35 złotych

Reklama

Społeczność Pokemon GO uznała, że tak wygląda najnowszy box, jaki kiedykolwiek pojawił się w grze.


W sklepie Pokemon GO znaleźć można przeróżne przedmioty, które pomagają w rozgrywce. Od powiększenia plecaka czy miejsca na kolejne stworki, po inkubatory, poffiny, Raid Passy, PokeBalle, Incense i wiele więcej.

Za walutę premium można odblokowywać także stroje dla postaci czy kupować eventowe naklejki, by dołączyć je potem do prezentów dla znajomych.

PokeCoiny, którymi płaci się w sklepie, można zdobyć z przejmowania Gymów, jak również przez bezpośredni zakup. Niezależnie od tego, w jaki sposób się je zdobywa, według większości graczy są naprawdę cenne.

Dlatego też mało kto chciałby przeznaczać ponad 1000 sztuk waluty premium na coś, co jest kompletnie bezużyteczne, a według społeczności taki właśnie był jeden z boxów, który trafił do sklepu.

Najgorszy zestaw w Pokemon GO

Reklama

W wątku na Reddicie z 8 listopada gracz udostępnił zrzut ekranu przedstawiający Expert Boxa, który kosztuje 1100 PokeCoinów. 100 PokeCoinów kosztuje 2,99 zł, co po szybkim przeliczeniu daje 35,88 zł, by otrzymać 1200 coinów i wydać je na wspomnianego boxa.

Co znajduje się w zestawie wartym ponad 35 złotych?

Jak widać na poniższym screenie, box zawiera po pięć Fast TM i Charged TM.

Gracz, który opublikował screena, napisał: Najgorszy box w historii Pokemon GO?  

Sporo osób wypowiedziało się w tym wątku i z komentarzy wynika, że fani zgadzają się z autorem wpisu. Ich zdaniem zawartość zestawu nie jest warta tyle pieniędzy. Wręcz według niektórych nie jest warta prawie nic, ponieważ wielu graczy ma nadmiar Fast i Charged TMów.

Jeden z komentujących napisał:

Właśnie wczoraj usunąłem po 10 sztuk każdego z plecaka, ponieważ mi tylko zalegały… 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go