w

Najtrudniejszy medal w Pokemon GO? Zdobycie go może zająć ponad 10 lat

Gracze Pokemon GO są w szoku, że pewien medal jest prawie niemożliwy do zdobycia.


Medale w Pokemon GO, zwane także odznakami, to forma osiągnięć w grze, które same w sobie niczego nie dają, ale są ciekawym urozmaiceniem profilu oraz zaspokajają potrzeby osób, które uwielbiają odhaczać achievementy w grach.

Społeczność tytułu od Niantic bardzo lubi medale, a co niektórzy poświęcają długie godziny, by zdobyć trudniejsze odznaczenia. Jak łatwo się domyślić, niektóre oznaki są naprawdę trudne do zdobycia, inne są zwyczajnie czasochłonne, ale bywają też takie, które wręcz przerażają graczy. Dlaczego? Okazuje się, że jedna z nich jest przesadnie trudna do osiągnięcia, ponieważ wymaksowanie jej zajmuje ponad 12 lat.

Medal niemożliwy do zdobycia?

W społeczności Pokemon GO zrobiło się głośno po tym, jak jeden z graczy zaczął dyskusję o „niemożliwym do odblokowania” medalu w grze. Oczywiście jest to przenośnia, bo samo zdobycie odznaki jest możliwe, ale zajmuje niewyobrażalną ilość czasu.

Gracz wrzucił screena i zapytał fanów, czy medal nie jest przesadą, jeśli wymaga od społeczności pokonania Giovanniego sporą liczbę razy, a jak wiadomo – szef Team GO Rocket pojawia się w grze tylko raz na parę miesięcy.

Fani obliczyli, że wymaksowanie tej odznaki zajmie naprawdę przerażającą ilość czasu, ponieważ około 12 lat. Jak na to, że sama gra nawet nie istnieje tyle czasu, liczby wydają się absurdalne.

Wiele osób w komentarzach zgodziło się z tym, że taki medal to spora przesada, ponieważ Giovanni pojawia się w grze zbyt rzadko.

Gracze doszukiwali się sensu w takim odznaczeniu. Ktoś wpadł na pomysł, że być może pierwotnie szef Team GO Rocket miał być dostępny znacznie częściej i odznaka była dostosowana do poprzednich liczb.

Myślę, że pierwotnie planowali częściej dodawać Giovanniego w wydarzeniach, ponieważ w jednym roku odbyła się część Global Go Fest poświęcona Go Rocket. Wydaje mi się, że po prostu zdecydowali się zmienić kierunek bez zmiany liczb w medalu…

Takie wyjaśnienie wydaje się graczom dość sensowne. Nie zmienia to jednak faktu, że w grze odznaka występuje w takiej formie, jaką widać na powyższym screenie. Prawdopodobnie Niantic edytuje wprowadzone liczby. Jeśli jednak tak się nie stanie, zdobycie medalu będzie możliwe dopiero po 2030 roku.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go