w

Gracz Pokemon GO znalazł “najdziwniejsze” zadanie Field Research, jakie kiedykolwiek widział

Fan Pokemon GO pokazał społeczności treść zadania, które brzmi mocno dwuznacznie.


Mimo że Pokemon GO jest odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, czasami rzeczy w grze mobilnej mogą zabrzmieć mocno dziwnie. Wszystko to dlatego, że nazwy Gymów czy PokeStopów nie pochodzą bezpośrednio od twórców.

W ostatnich dniach jeden z graczy trafił na zadanie Field Research, które jego zdaniem brzmi bardzo dziwnie i na pierwszy rzut oka kojarzy się z treściami nieodpowiednimi dla dzieci. O co chodzi?

Najdziwniejsze zadanie Field Research?

Użytkownik Reddita Pokemon GO o pseudonimie Woodland-wanderer24 opublikował screena z gry, na którym widać treść jednego z zadań Field Research. Jego zdaniem treść questa brzmi mocno dwuznacznie i mówiąc pół żartem, pół serio uznał, że coś takiego nie powinno pojawić się w grze, w którą grają także dzieci.

Oczywiście w przeszłości zdarzały się różne sytuacje tego typu. Nigdy nie były to typowe treści dla dorosłych, a jedynie coś, co może nasuwać niegrzeczne skojarzenia. Nie zmienia to jednak faktu, że trafienie na tego typu rzeczy zawsze bawi społeczność.

Treść zadania brzmiała “Scan The Cock”. Dla tych, którzy zastanawiają się, o co tutaj chodzi, warto wspomnieć, że The Cock to nazwa pobliskiego pubu.

Nagrodą za wykonanie questa był Poffin. Niektórzy w komentarzach zażartowali na ten temat:

Niektórzy ludzie zrobią wszystko dla Poffina.

Inny z graczy dodał:

Prawdopodobnie najlepsza rzecz do skanowania.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go