w

Nowa Mega Ewolucja w Pokemon GO odblokowana. Kiedy Mega Pidgeot trafi do gry?

Twórcy poinformowali, że graczom Pokemon GO udało się odblokować kolejną Mega Ewolucję.


W grze pojawi się kolejna Mega Ewolucja. Tym razem będzie to forma Pokemona, którego na pewno zna każdy trener. Nie ma pewnie osoby, która na swojej drodze nigdy nie spotkała Pidgeya. Z racji tego, że stworek jest niesamowicie powszechny i kojarzy się z dość słabym elementem Pokedeksu, wielu graczy nie skupiało na nim większej uwagi. Teraz może się to zmienić za sprawą jego nowej Mega Ewolucji. Kiedy będzie ona dostępna?

Mega Pidgeot pojawi się w grze

Zgodnie z zapowiedziami trenerzy Pokemon GO przez wrzesień robią specjalne tematyczne wyzwania, dzięki którym mogą odblokować nowe Mega formy (zobacz: Mega Wrzesień w Pokemon GO – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym evencie).

Pierwszą z nich był Mega Pidgeot. Okazało się, że odblokowanie go poszło bardzo sprawnie.

Na oficjalnym Twitterze Pokemon GO pojawiła się następująca informacja:

Gratulacje, trenerzy! Zrobiliście to! Odblokowaliście rajdy Mega Ewolucji Pidgeota i samego Mega Pidgeota. Będą one dostępne w piątek 18 września.

ZOBACZ – Ile czasu zajmuje wbicie 40 levela w Pokemon GO? Można się nieźle zdziwić

Kolejną Mega Ewolucją, która prawdopodobnie pojawi się w grze (o ile gracze dadzą radę w aktualnym wyzwaniu (celem trenerów jest użycie swoich Mega Pokemonów w 275 milionach bitew o Gym, z Team GO Rocket i w Trainer Battles z wyłączeniem bitew GO Battle League), jest Mega Houndoom. Zaraz po nim rozpocznie się wyczekiwanie na Mega Gengara.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go