w

Pierwszy grudniowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy można go odebrać?

Dziś do gry trafiła pierwsza paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


Wczoraj w Pokemon GO odbyło się jednodniowe wydarzenie ze Swinubem w roli głównej. Trenerzy mogli złapać wiele ciekawych stworków, ponieważ Incense przyciągało wybrane Pokemony typów ice i ground (zobacz: Swinub Incense Day w Pokemon GO. Wszystko, co trzeba wiedzieć).

Dziś ma miejsce doskonale znane święto związane ze Świętym Mikołajem – Mikołajki. Również dziś do Pokemon GO dodano pierwszy grudniowy box z przedmiotami. Jak zawsze paczka zawiera cenne itemy, które można wykorzystać podczas zimowych atrakcji, a tych będzie całkiem sporo (zobacz: Zapowiedź grudniowych wydarzeń w Pokemon GO – Swinub Incense Day, Dragonspiral Descent i więcej). Co tym razem można otrzymać?

Pierwszy grudniowy box w Pokemon GO

Grudniowe boxy, tak jak te w poprzednim miesiącu, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 6 grudnia (poniedziałek) do 13 grudnia 2021 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 5 x Razz Berry,
  • 15 x PokeBall,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto przypomnieć, że już jutro rozpocznie się kolejne wydarzenie – Dragonspiral Descent. Event inspirowany Dragonspiral Tower (Spiralną Wieżą Smoka) z regionu Unova potrwa do niedzieli 12 grudnia 2021 roku. Więcej szczegółów na ten temat pojawi się w osobnym artykule.