w

Zapowiedź grudniowych wydarzeń w Pokemon GO – Swinub Incense Day, Dragonspiral Descent i więcej

Twórcy Pokemon GO zapowiedzieli, jakie eventy pojawią się w aktualnym miesiącu.


Skończył się listopad, więc przyszedł czas na ujawnienie planów na grudzień. Część z atrakcji jest już znana, w tym głównie te, które pojawiają się w Pokemon GO regularnie. Chodzi oczywiście o Spotlight Hours, Research Breakthrough i tym podobne.

Wielu graczy zastanawiało się, co Niantic przygotowało na ostatni miesiąc 2021 roku. Grudzień kojarzy się przede wszystkim z zimą i świętami Bożego Narodzenia, a więc jak łatwo się domyślić, nie zabraknie eventów z tym związanych. Ale to oczywiście nie wszystko, ponieważ rozpiska atrakcji jest nieco dłuższa.

Grudniowe wydarzenia w Pokemon GO

Grudzień w Pokemon GO to miesiąc, który co roku przynosi wiele interesujących atrakcji. Dzieje się tak, ponieważ to właśnie w grudniu można bawić się zarówno podczas eventów świątecznych, jak i tych o tematyce zimowej. To także świetna okazja do podsumowania roku i nieco innej formy Community Day. Oczywiście święta i zimowe zabawy to nie jedyne eventy, które pojawią się w tym miesiącu.

  • Season of Heritage: nowy sezon rozpoczął się w środę 1 grudnia 2021 roku. Gracze wyruszą w niesamowitą podróż inspirowaną przeszłością, a zakończeniem tej drogi będzie Pokemon GO Tour: Johto. Season of Heritage zakończy się we wtorek 1 marca 2022 roku.
  • Swinub Incense Day: w niedzielę 5 grudnia 2021 roku od godziny 11:00 do 17:00 Swinub będzie częściej przyciągany przez Kadzidło. Ewoluowanie Piloswine (druga forma Swinuba) podczas wydarzenia, da Mamoswine, który zna atak Ancient Power. Dodatkowo stworki typu ice oraz ground będą przyciągane do Incense’a przez cały dzień.

  • Dragonspiral Descent: wydarzenie inspirowane Dragonspiral Tower (Spiralną Wieżą Smoka)
    z regionu Unova rozpocznie się we wtorek 7 grudnia 2021 roku i potrwa do niedzieli 12 grudnia 2021 roku. Póki co nie wiadomo zbyt wiele na ten temat. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych już wkrótce.

ZOBACZ – Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w grudniu?

  • Grudniowy Community Day: Dzień Społeczności w grudniu będzie nieco różnił się od poprzednich miesięcy, ponieważ będzie podsumowaniem roku. Wydarzenie odbędzie się 18 (sobota) i 19 grudnia (niedziela) 2021 roku. Szczegółowa rozpiska atrakcji pojawi się w osobnym artykule.
  • Pokemon GO Holidays: świąteczne wydarzenie w Pokemon GO powróci w czwartek 16 grudnia 2021 roku i potrwa do sylwestra, czyli do piątku 31 grudnia 2021 roku. W grze pojawi się wiele tematycznych stworków w kostiumach, Pokemony typu ice będą pojawiać się częściej na wolności, a gracze otrzymają dostęp do ekskluzywnych Field Research oraz zimowych dodatków kosmetycznych dla swojej postaci.