w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w lutym. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, jakie stworki otrzymają tematyczne godziny w lutym.


Twórcy Pokemon GO zaczęli ujawniać informacje związane z nadchodzącym miesiącem, czyli lutym. Znanych jest już kilka ciekawych faktów na temat tego, co trafi do gry w najbliższym czasie.

Parę dni temu pojawiła się zapowiedź Community Day, który będzie związany z Hoppipem oraz da zwiększoną ilość bonusów (więcej informacji na ten temat można przeczytać tutaj: Community Day w lutym w Pokemon GO – jaki Pokemon się pojawi? Wszystko, co trzeba wiedzieć). Wiadomo też, jakiego Pokemona otrzyma się za zbieranie naklejek w ramach Research Breakthrough.

Przyszedł czas na przedstawienie rozpiski Spotlight Hours. W lutym odbędą się 4 tematyczne godziny i jak zawsze gracze otrzymają sporo interesujących bonusów. Kogo tym razem będzie można złapać w dużej ilości?

Jakie Pokemony pojawią się w lutym w ramach Spotlight Hours?

Tak, jak w ubiegłych miesiącach, w lutym Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na drugi miesiąc 2022 roku zaplanowane są 4 takie godziny.

W lutym Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 1 lutego 2022 – Litleo otrzyma swoją własną godzinę, a za ewoluowanie stworków otrzyma się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 8 lutego 2022 – Spotlight Hour będzie związany z Spritzee, a za łapanie Pokemonów zyska się podwójną liczbę Stardustu.

ZOBACZ – Jak wypadł pierwszy Community Day Classic w Pokemon GO? Gracze już robią z tym memy

  • 15 lutego 2022 – głównym bohaterem będzie Koffing. Za łapanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 22 lutego 2022 – ostatnia tematyczna godzina miesiąca będzie związana z Voltorbem, a za łapanie stworków otrzyma się dwa razy więcej cukierków.

Wszystkie podane wyżej Pokemony mogą pojawić się w wersji shiny.