w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w lutym. Jakie Pokemony się pojawią?

Reklama

Wiadomo już, które stworki otrzymają tematyczne godziny w lutym.

Reklama


Zaczął się luty, więc przyszedł czas na ogłoszenie atrakcji, które trafią do gry w tym miesiącu. Jak zawsze twórcy Pokemon GO publikują rozpiskę różnych nowości, które pojawiają się z każdym miesiącem. Niedawno ogłoszono, kto będzie bohaterem najbliższego Dnia Społeczności (zobacz:
Zapowiedź Community Day w lutym w Pokemon GO. Wszystko, co o tym wiadomo). Teraz warto przyjrzeć się rozpisce Spotlight Hours na najbliższe tygodnie. Jakie Pokemony dostaną swoje tematyczne godziny? Jaki bonus będzie towarzyszył każdej z nich?

Które Pokemony pojawią się w lutym w ramach Spotlight Hours?

Tak, jak w ubiegłym miesiącu, w lutym Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na drugi miesiąc 2023 roku zaplanowane są 4 takie godziny.

W lutym Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 7 lutego 2023 – Pidgey otrzyma swoją własną godzinę, a za ewoluowanie stworków otrzyma się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 14 lutego 2023 – głównym bohaterem będzie Woobat. Za łapanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej Stardustu.

ZOBACZ – Ten gracz Pokemon Go przenosi PokeStopy na wyższy poziom dzięki prawdziwym prezentom

  • 21 lutego 2023 – Spotlight Hour będzie związany z Jigglypuffem, a za łapanie Pokemonów zyska się dwa razy więcej doświadczenia.

 

  • 28 lutego 2023 – bohaterem ostatniej tematycznej godziny będzie Slakoth. Za łapanie stworków każdy z graczy dostanie podwójną liczbę cukierków.
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go