w

Ten gracz Pokemon Go przenosi PokeStopy na wyższy poziom dzięki prawdziwym prezentom

Jeden z graczy Pokemon GO postanowił zostawić innym miłą niespodziankę.


Pokemon GO to gra, która jest znana na całym świecie. Praktycznie w każdym mieście porozrzucane są różne PokeStopy, które związane są z mniej lub bardziej istotnymi punktami na mapie. Pójście w te miejsca daje graczom różne przedmioty, takie jak PokeBalle czy owoce.

PokeStopy są więc naprawdę istotną częścią rozgrywki. Co stałoby się jednak, gdyby ktoś przeniósł je na wyższy poziom i osoby, które by je odwiedziły, dostawałyby realne prezenty?

PokeStopy z realnymi prezentami

Jeden z graczy Pokemon GO postanowił zrobić komuś miłą niespodziankę. Uznał, że zostawi przy PokeStopie mały upominek, który trafi w ręce osoby, która znajdzie go jako pierwsza.

Autor pomysłu poinformował społeczność na Reddicie, że zostawił przy lokalnym PokeStopie maskotkę Pikachu wykonaną na szydełku. Uroczy prezent miał trafić do gracza, którzy przyjdzie zakręcić pobliskim PokeStopem. Do upominku dołączona była kartka, na której poinformowano, że zabawka nie jest zgubiona, lecz została zostawiona tutaj umyślnie z myślą o fanach Pokemon GO. Gracz poprosił również, by osoba, która weźmie Pikachu ze sobą, skontaktowała się z nim drogą mailową.

Wspomniany autor niespodzianki wyjaśnił, że nie jest pierwszą osobą, która wpadła na taki pomysł. Zaznaczył, że zainspirował się wpisami z przeszłości, w których ktoś inny wykorzystał taki patent.

W komentarzach wiele osób stwierdziło, że gest jest naprawdę miły i uroczy. Niektórzy napisali, że chętnie zrobią coś podobnego i również zostawią w okolicach PokeStopów niewielkie upominki, jak np. małe PokeBalle z figurkami Pokemonów.

Trzeba przyznać, że społeczność Pokemon GO jest niesamowicie kreatywna i chętnie robi coś, co wywoła uśmiech na twarzy innego gracza.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu inny fan tytułu stworzył realnego PokeStopa, z którego można było zgarnąć namacalne nagrody – Gracze Pokemon GO stworzyli PokeStop w prawdziwym życiu. Da się nim zakręcić i daje prawdziwe prezenty.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go