w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w marcu. Jakie Pokemony się pojawią?

Reklama

Wiadomo już, które stworki otrzymają tematyczne godziny w marcu.

Reklama

Zaczął się marzec, a wraz z nim w Pokemon GO ruszył kolejny sezon – Rising Heroes. Oznacza to, że do gry trafi wiele interesujących atrakcji. Jak zawsze twórcy opublikowali rozpiskę niektórych rzeczy, które będą pojawiać się w Pokemon GO przez następne 4 tygodnie.

Jedna z nich to oczywiście Spotlight Hours, które odbywać się będą w każdy wtorek marca i zaoferują różne bonusy. Ciekawostką jest to, że w tym miesiącu większość godzin będzie związana ze starterami generacji VII.

Które Pokemony pojawią się w marcu w ramach Spotlight Hours?

Tak, jak w ubiegłym miesiącu, w marcu Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na trzeci miesiąc 2023 roku zaplanowane są 4 takie godziny.

W marcu Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 7 marca 2023 – Eevee otrzyma swoją własną godzinę, a za transferowanie stworków otrzyma się dwa razy więcej cukierków.

  • 14 marca 2023 – głównym bohaterem będzie Rowlet. Za ewoluowanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej punktów doświadczenia.

ZOBACZ – Ten gracz Pokemon GO poświęcił dużo czasu, by osiągnąć perfekcyjne powiadomienie o wyklutych jajkach

  • 21 lutego 2023 – Spotlight Hour będzie związany z Littenem, a za łapanie Pokemonów zyska się dwa razy więcej Stardustu.

  • 28 marca 2023 – bohaterem ostatniej tematycznej godziny będzie Popplio. Za łapanie stworków każdy z graczy dostanie podwójną liczbę punktów doświadczenia.
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go