w

Spis Field Research w Pokemon GO w marcu. Jakie nagrody można tym razem otrzymać?

Reklama

Co można otrzymać za wykonywanie zadań Field Research w Pokemon GO w marcu?

Reklama


Trzeci miesiąc 2023 roku przyniesie do gry sporo nowości. Wraz z początkiem marca w grze ruszył nowy, już 10 sezon, który nazywa się Rising Heroes. Twórcy zdążyli zapowiedzieć naprawdę sporo atrakcji, w tym parę nadchodzących eventów.

Wiadomo też, kto będzie bohaterem najbliższego Dnia Społeczności, który odbędzie się już niedługo. Poinformowano, jakie Pokemony zdobędzie się za zbieranie codziennych pieczątek w ramach Research Breakthrough. Czas przyjrzeć się nagrodom za aktualne Field Research. Jakie stworki będzie można spotkać?

Field Research w marcu

Na początek warto przypomnieć, czym są Field Research. Jest to typ zadań losowanych po zakręceniu PokeStopem. Dziennie można otrzymać jedno takie zadanie z konkretnego PokeStopu. Zadania są takie same dla wszystkich trenerów w danym dniu.

Jak więc prezentuje się rozpiska Field Research, które będą dostępne w marcu? Jeden z graczy przygotował grafikę pokazującą spis Pokemonów, które pojawią się w ramach wspomnianych zadań w aktualnym miesiącu.

Jak widać, aktualny miesiąc zaoferuje graczom wiele ciekawych nagród. Niedawno pojawiło się kilka artykułów, które przedstawiają inne nowości, które trafiły do gry w trzecim miesiącu 2023 roku.

Atrakcje przewidziane na ten miesiąc:

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go