w

Ten gracz tworzy słodycze w kształcie Pokemonów. Efekt jest naprawdę uroczy

Jeden z fanów Pokemon GO regularnie dzieli się ze społecznością słodyczami wzorowanymi na znanych kieszonkowych stworkach.


Słodycze, ciastka, torty czy ozdobne dekoracje kaw i napojów? Dla tej artystki to żaden problem. Od lat tworzy słodkie ozdoby związane ze stworkami z Pokemon GO. Żeby tego było mało – autorka dopasowuje swoje wyroby do aktualnych wydarzeń w grze. Od miesięcy publikowała ciasteczka i cukierki stylizowane np. na bohaterów aktualnego Dnia Społeczności.

Galeria jej prac jest naprawdę ogromna, więc warto obejrzeć choć część z nich. Zapewne niejeden fan kieszonkowych stworków chciały, by takie słodkości trafiły do sklepów.

Słodkości z Pokemon GO

Artystka, która tworzy słodkie dekoracja z Pokemon GO, działa pod pseudonimem Miscellaneousmao. Gloria, bo tak brzmi jej imię, jest utalentowanym cukiernikiem, który jest jednocześnie ogromnym fanem Pokemon GO.

Od lat udziela się zarówno na Twitterze, Instagramie, jak i na Reddicie związanym z grą. Jej wpisy zazwyczaj powiązane są z konkretnym wydarzeniem w Pokemon GO, np. Community Day. Z tej okazji przygotowywane są ciasteczka, torty, a nawet stylizowane dekoracje kaw czy drinków.

Wszystko wygląda niesamowicie uroczo, a fani tytułu żałują, że podobnych słodyczy nie można kupić w sklepach. Galeria Miscellaneousmao jest naprawdę ogromna, ponieważ artystka aktywnie postuje od kilku lat. Tak naprawdę trudno zliczyć wszystkie jej prace i to, jak wiele Pokemonów przedstawiła w słodkiej wersji.

Jak widać, projektów słodyczy, ciast i słodkich dekoracji jest naprawdę dużo. Aż trudno uwierzyć, że praktycznie każdego Pokemona można przedstawić w tak kreatywny i zapewne smaczny sposób. Pozostaje czekać na kolejne interesujące projekty, które powstaną z okazji zbliżających się do Pokemon GO eventów.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go