w

Trzeci listopadowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy można go odebrać?

W grze pojawiła się kolejna paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


W ostatnim czasie gracze Pokemon GO świętowali event Festival of Lights. Wydarzenie zakończyło się wczoraj, czyli w niedzielę 14 listopada.

Przyszedł więc czas na kolejne atrakcje. Jak w każdy poniedziałek – do gry trafiła nowa paczka z przedmiotami. Co tym razem zawiera?

Trzeci listopadowy box w Pokemon GO

Listopadowe boxy, tak jak te w poprzednim miesiącu, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 15 listopada (poniedziałek) do 22 listopada 2021 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 10 x Great Ball,
  • 10 x Razz Berry,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto wspomnieć, że już jutro rozpocznie się kolejny event – Brilliant Diamond and Shining Pearl Celebration. Zgodnie z zapowiedzią wydarzenie potrwa od 16 do 21 listopada 2021. Podczas tych dni gracze będą mogli uczcić premierę Pokemon Brilliant Diamond i Pokemon Shining Pearl, czyli kolejnych gier z serii o kieszonkowych stworkach. Data wydania gier przypada na 19 listopada 2021 roku (piątek).

Również w tym tygodniu odbędzie się listopadowy Community Day. Więcej informacji na ten temat można przeczytać tutaj: Zapowiedź listopadowego Community Day w Pokemon GO. Jaki stworek się pojawi?.