w

Twórcy Pokemon GO ujawnili informacje o czterech najbliższych Dniach Społeczności

Niantic opublikowało daty czterech najbliższych Community Days. Kiedy dokładnie się odbędą?


Powoli zbliża się koniec 2022 roku, więc czas na ogłoszenie niektórych atrakcji, które pojawią się w Pokemon GO w najbliższym czasie. Grudzień to zawsze ciekawy miesiąc w grze, ponieważ odbywa się podsumowujący Dzień Społeczności, podczas którego spotkać można wiele interesujących Pokemonów.

To oczywiście nie koniec. Dziś wiadomo także, że w styczniu będzie miał miejsce kolejny klasyczny Dzień Społeczności. Kiedy dokładnie się odbędzie?

Wszystkie informacje na temat czterech najbliższych Community Days można znaleźć poniżej.

Najbliższe Dni Społeczności w Pokemon GO

Na oficjalnej stronie Pokemon GO pojawiły się informacje o czterech nadchodzących wydarzeniach związanych z Dniem Społeczności. Jedno z nich to podsumowujący event na koniec roku, ale podano też datę najbliższego Classic Community Day i nie tylko.

Trenerzy! Skoro finałowe wydarzenie Community Day w Season of Light jest już za nami, to chcielibyśmy podzielić się z Wami datami wydarzeń Community Day w nadchodzącym sezonie!

Tak prezentują się opublikowane daty:

  • od soboty 17 grudnia do niedzieli 18 grudnia 2022 – podczas tego ekscytującego weekendu spodziewajcie się powrotu wszystkich Pokemonów wyróżnionych w ramach wydarzeń Community Day w latach 2022 i 2021,
  • Styczniowy Community Day – sobota, 7 stycznia 2023 roku,
  • Styczniowy Community Day Classic – sobota, 21 stycznia 2023 roku,
  • lutowy Community Day – niedziela, 5 lutego 2023 roku.

Community Day to nie jedyne wydarzenia na horyzoncie – oto daty dodatkowych wydarzeń w grze, na które warto czekać w grudniu:

  • sobota, 3 grudnia 2022 roku,
  • sobota i niedziela, 10 i 11 grudnia 2022 roku,
  • sobota i niedziela, 24 i 25 grudnia 2022 roku.

Więcej informacji o grudniowych wydarzeniach Community Day i nie tylko już wkrótce. Pozostaje czekać na kolejne informacje, które na pewno pojawią się w osobnym artykule.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go