w

Uroczy pomysł rodziny grającej w Pokemon GO. Włożyli do Gyma stworki, które pasowały do siebie tematycznie

Rodzina grająca w Pokemon GO pokazała społeczności stworki, które dodała do Gyma. Dlaczego wiele osób uznało to za urocze?


Gracze Pokemon GO często wpadają na różne kreatywne pomysły. Nie raz można było usłyszeć o Gymach, w których stały stworki dobierane kolorystycznie lub cała Siłownia była dominowana przez tak zwane „baby Pokemony” (zobacz: Gracz Pokemon GO trafił na uroczych i bezbronnych przeciwników na jednym z Gymów. “Nie dam rady z nimi walczyć”).

Aktualnie w grze trwa Season of Light, który nawiązuje do światła i ciemności, ale również do kosmosu i gwiazd. Pewna rodzina postanowiła się tym zainspirować i stworzyła gwiezdną drużynę w jednym z Gymów.

Rodzinny Gym w Pokemon GO

Na Reddicie Pokemon GO pojawił się bardzo ciekawy post. Jeden z użytkowników pochwalił się screenem Gyma, na którym widać 3 ustawione Pokemony. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego – tysiące graczy codziennie robi to samo. Jednak nie chodziło tylko o to, jakie stworki bronią Siłowni, ale również to, kto je ustawił.

Autor posta napisał, że wraz z żoną i córką grają w Pokemon GO i przejęli jeden z okolicznych Gymów. Uznali, że włożą do niego stworki nawiązujące do kosmosu.

Niebiański Gym – moją żona dodała do niego Lunatone, ja ustawiłem Solrocka, a nasza córka wybrała Starmie. 

Jak widać, wspomniana rodzina nawiązała swoimi wyborami do słońca, księżyca i gwiazdy. Społeczności wydało się to niesamowicie urocze, że są gracze, którzy bawią się w tematyczne ustawianie obrońców Gymu, a w tym przypadku trenerami byli rodzice, którzy grają w Pokemon GO razem z córką.

Sporo fanów tej gry cieszy się, że jest to tytuł, który łączy pokolenia – dobrze bawią się w nim zarówno starsi, którzy być może wychowali się na pierwszej generacji kieszonkowych stworków, ale też i najmłodsi, którzy dopiero poznają poszczególne gatunki.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go