w

Zapowiedź listopadowych wydarzeń w Pokemon GO – Día de Muertos, Festival of Lights i więcej

Twórcy Pokemon GO zapowiedzieli, jakie eventy pojawią się w przyszłym miesiącu.


Październik był miesiącem, który w dużej mierze skupiał się na Halloween i to właśnie event halloweenowy zajął większość miesiąca (potrwa do 31 października, czyli do niedzieli). Listopad nie będzie gorszy, jeśli chodzi o atrakcje, ponieważ twórcy ujawnili, że w nadchodzącym miesiącu odbędą się minimum cztery ciekawe wydarzenia.

Jednym z nich jest meksykańskie święto zmarłych. Dodatkowo gracze Pokemon GO będą mogli uczcić premierę gier Pokemon Brilliant Diamond and Shining Pearl. Co wiadomo o listopadowych wydarzeniach?

Listopadowe wydarzenia w Pokemon GO

Listopad w Pokemon GO będzie miesiącem pełnym wrażeń. Już pierwszego dnia gracze dostaną sporo atrakcji i na pewno nie będą się nudzić. Póki co twórcy zapowiedzieli kilka eventów, które trafią do gry w różnych tygodniach.

  • Día de Muertos: od 1 do 2 listopada 2021 gracze Pokemon GO będą świętować Día de Muertos w specjalnym wydarzeniu dla trenerów na całym świecie.
    Día de Muertos to najstarsze religijno-etniczne święto meksykańskie, czczące pozagrobowe życie zmarłych i więzy rodzinne. Święto ma formę wesołej zabawy. Jest obchodzone głównie w Meksyku i Ameryce Centralnej.
  • Festival of Lights: od 5 do 14 listopada 2021 będzie czas, aby świętować światło pokonujące ciemność w zupełnie nowym wydarzeniu, które trafi do Pokemon GO.

ZOBACZ – Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w listopadzie?

  • Brilliant Diamond and Shining Pearl Celebration Event: gracze będą mogli uczcić premierę Pokemon Brilliant Diamond i Pokemon Shining Pearl specjalnym wydarzeniem, które potrwa od 16 do 21 listopada 2021.
  • Shinx Community Day: 21 listopada 2021 roku odbędzie się listopadowy Dzień Społeczności, którego głównym bohaterem będzie Shinx. Więcej informacji na ten temat można przeczytać tutaj: Zapowiedź listopadowego Community Day w Pokemon GO.
  • ???: Season of Mischief zakończy się epickim wydarzeniem, którego szczegółów jeszcze nie ujawniono. Od 26 do 29 listopada 2021 trenerzy, którzy ukończyli Misunderstood Mischief Special Research, będą mogli odblokować nowe badania specjalne, w których będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat Hoopy. Więcej informacji na ten temat pojawi się już wkrótce.