w

Zapowiedź nowego sezonu w Pokemon GO – Season of Light. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Wiadomo już, jak będzie nazywał się nowy sezon w Pokemon GO. Kiedy wystartuje?


Jak wiadomo, Pokemon GO od jakiegoś czasu jest dzielone na sezony, które wprowadzają do gry nieco inne bonusy i atrakcje. Często wydarzenia trwające podczas konkretnego sezonu, są z nim powiązane tematycznie. Dobrym przykładem może być sezon alolański, podczas którego wprowadzano wiele stworków z tego regionu.

Kończą się wakacje, więc również niedługo zakończy się lato, jak i obecny sezon w Pokemon GO. Wiadomo już, jak będzie nazywał się kolejny. Kiedy wystartuje? Jak wygląda jego zapowiedź?

Season of Light w Pokemon GO

Na oficjalnych profilach Pokemon GO pojawiła się informacja, że już za kilka dni wystartuje nowy sezon – Season of Light. Z tej okazji przygotowano krótką zapowiedź:

Światło czy mrok?
Słońce czy księżyc? 

Wszechświat jest zawsze gotowy, by pokazać Ci coś nowego. Chwyćcie latarki, trenerzy – już prawie czas rozpocząć #SeasonOfLight!

Na razie nie wiadomo na ten temat zbyt wiele, poza tym, że sezon rozpocznie się 1 września 2022 roku (czwartek), czyli już za niecałe 3 dni.

Gracze zgadują, co kolejne miesiące przyniosą do Pokemon GO. Mówi się, że zapowiedź wskazuje na debiut legendarnych stworków, takich jak Cosmog, Solgaleo i Lunala. Pokemony te są świetnie znane fanom gier na konsolę Nintendo 3DS – Sun i Moon.

Pozostaje czekać na więcej informacji na ten temat.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Pokemon Go