w

Złote PokeStopy i tajemnicza moneta w Pokemon GO? O co z tym chodzi?

Gracze Pokemon GO zaczęli zauważać tajemnicze zapowiedzi. Co oznacza nowy wygląd PokeStopów i dziwna moneta w ekwipunku?


Po zakończeniu klasycznego Community Day w sobotę 5 listopada na mapie zaczęły pojawiać się tajemnicze złote PokeStopy, a gracze odnaleźli w swoich plecakach dziwną monetę. Co oznacza ten podejrzany przedmiot?

Okazuje się, że jest to zapowiedź czegoś większego. Dwie gry z serii Pokemon ponownie połączą swoje siły, by wprowadzić ciekawe atrakcje dla swoich fanów.

Gimmighoul – nowy Pokemon i więcej

Na oficjalnej stronie Pokemon GO pojawiła się informacja o tym, że do gry trafi coś interesującego. Chodzi o połączenie dwóch tytułów związanych z kieszonkowymi stworkami. Premiery różnych gier na konsole z uniwersum Pokemon nie raz były odczuwalne w świecie Pokemon GO. Tym razem nie będzie inaczej.

Tajemniczy Pokemon nagle pojawił się na całym świecie. Czy już go widzieliście?

Okazuje się, że ten stworek widziany w pobliżu trenerów, którzy podnieśli podejrzaną monetę, to Gimmighoul, który został pierwotnie odkryty w regionie Paldea!

Badania przeprowadzone przez profesora Willowa i Jacqa, nauczyciela biologii z regionu Paldea, potwierdzają, że trenerzy zauważyli Gimmighoula w jego formie roaming. Co więcej, w regionie Paldea występuje jeszcze jedna jego forma, zwana chest.

Wciąż otrzymujemy raporty, że Gimmighoul jest zauważany na całym świecie! Jeśli jeszcze go nie spotkałeś, ruszaj na jego poszukiwania!

Jak złapać Gimmighoul w formie roaming? Jak dokładnie trenerzy mogą wykorzystać te tajemnicze monety, które wpadły im w ręce? Czekaj na kolejny raport z badań, aby się tego dowiedzieć!

Twórcy ogłosili, że w 2023 roku tytuły Pokemon Scarlet i Pokemon Violet zostaną połączone z Pokemon GO.

Wspomniane gry będą miały premierę za 2 tygodnie, czyli w piątek, 18 listopada 2022 roku.

Połączenie tych gier pozwoli na złapanie Gimmighoul (forma roaming) w Pokemon GO.

Ta funkcja jest planowana na 2023 rok, więc oczekujcie ogłoszeń z większą ilością szczegółów!

Więcej informacji na temat Pokemon Scarlet i Pokemon Violet, najnowszych gier z serii o kieszonkowych stworkach, których akcja rozgrywa się w regionie Paldea, można znaleźć na oficjalnej stronie.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go