w

Spis listopadowych Field Research w Pokemon GO. Jakie nagrody można tym razem otrzymać?

Co można otrzymać za wykonywanie listopadowych zadań Field Research w Pokemon GO?


Parę dni temu zaczął się nowy miesiąc – listopad. Twórcy ogłaszają więc coraz więcej nowości, które trafią do graczy w najbliższych tygodniach. Wczoraj odbył się klasyczny Community Day, który związany był ze znanym i lubianym Pokemonem z generacji I – Dratinim (zobacz: Rusza klasyczny Community Day w Pokemon GO: Dreaming of Dratini. Wszystko, co trzeba wiedzieć).

Dziś wiadomo już, kto będzie bohaterem zwykłego Dnia Społeczności, jakiego stworka otrzyma się za zbieranie pieczątek w ramach Research Breakthrough oraz jak prezentują się listopadowe Spotlight Hours.

Czas przyjrzeć się najnowszym zadaniom typu Field Research i temu, co można z nich otrzymać.

Field Research w listopadzie

Na początek warto przypomnieć, czym są Field Research. Jest to typ zadań losowanych po zakręceniu PokeStopem. Dziennie można otrzymać jedno takie zadanie z konkretnego PokeStopu. Zadania są takie same dla wszystkich trenerów w danym dniu.

Jak więc prezentuje się rozpiska Field Research, które będą dostępne w listopadzie? Jeden z graczy przygotował grafikę pokazującą spis Pokemonów, które pojawią się w ramach wspomnianych zadań w aktualnym miesiącu.

Jak widać, aktualny miesiąc zaoferuje graczom wiele ciekawych nagród. Niedawno pojawiło się kilka artykułów, które przedstawiają inne nowości, które trafiły do gry w listopadzie.

Inne atrakcje przewidziane na ten miesiąc:

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go