w

Zmiany dotyczące rajdów zdalnych w Pokemon GO. Będą wzrosty cen. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Niantic zapowiada zmiany cen w Pokemon GO. Remote Raid Passy będą droższe.


Twórcy gry mobilnej o kieszonkowych stworkach ogłosili coś, co zapewne nie spodoba się wielu osobom. Przewidywania się sprawdziły i Niantic faktycznie zmienia ceny Remote Raid Passów oraz wprowadza dzienne ograniczenia. Niestety będzie drożej. To jednak nie koniec zmian.

Zmiany cen przedmiotów w Pokemon GO

Oficjalnie ogłoszono, że od 6 kwietnia 2023 roku, czyli już za kilka dni, ceny Remote Raid Passów zostaną zmienione. Podrożeje wartość pojedynczej przepustki, jak i zestawu. Co więcej – wprowadzone zostają ograniczenia dzienne dla zdalnych rajdów.

Trenerzy, oto zapowiedź planowanych zmian dotyczących Remote Raid Passów w Pokemon GO. Mają one na celu wyważenie doświadczeń z gry i zapewnienie jej przyszłości na długie lata. Zmiany wejdą w życie o godzinie 20:00 czasu polskiego (11:00 czasu PDT) 6 kwietnia 2023 roku.

Korekty cen:

  • Cena zestawu trzech Remote Raid Passów wzrośnie do 525 PokéCoinów.
  • Cena pojedynczego Remote Raid Passa wzrośnie do 195 PokéCoinów.
  • Zestaw trzech Premium Battle Passów zostanie dodany do sklepu i będzie kosztował 250 PokéCoinów.

Limity zdalnego udziału w rajdach:

  • Trenerzy będą mogli wziąć zdalnie udział w maksymalnie pięciu rajdach dziennie.
  • Maksymalna liczba może zmienić się i wzrosnąć podczas wydarzeń specjalnych.

Remote Raid Passy:

  • Remote Raid Passy zostaną dodane do puli potencjalnych nagród za Research Breakthrough.
  • Remote Raid Passy zdobyte za Research Breakthrough będą podlegały istniejącym ograniczeniom limitu ekwipunku, który wynosi trzy Remote Raid Passy na trenera.
  • Jeśli trener wygra Remote Raid Passa jako nagrodę za Research Breakthrough, gdy w jego ekwipunku będą znajdowały się już trzy Remote Raid Passy, zamiast tego otrzyma Premium Battle Passa.
Przy zakupie trójpaku Remote Raid Passów nadal będziecie mogli posiadać do 5 Remote Raid Passów, jeśli w momencie transakcji w Waszym ekwipunku znajdowały się już dwa Remote Raid Passy.

Candy XL:

  • Trenerzy będą otrzymywać więcej Candy XL za osobisty udział w rajdach pięciogwiazdkowych.

Dlaczego powyższe zmiany będą wprowadzone do gry? Twórcy przyznają, że udział Remote Raid Passów w Pokemon GO okazał się zbyt duży i sporo graczy skupiło się tylko na tym. Niantic nie zamierza jednak usunąć tej funkcji z gry.

Od czasu wprowadzenia Remote Raid Passów w 2023 roku zdominowały one rozgrywkę w Pokemon GO w niezamierzony przez nas sposób. Dodatkowe nagrody w postaci Candy XL oraz nowe funkcje to nasze dwa sposoby na zachęcenie graczy do dzielenia się radością z gry w Pokemon GO z przyjaciółmi, rodziną i społecznością.

Planujemy pozostawić Remote Raid Passy w Pokemon GO. Niemniej jednak uważamy, że ta zmiana jest potrzebna, by gra mogła pozostać w dobrej kondycji przez długi czas. Decyzja o jej wprowadzeniu nie była łatwa. Uważamy jednak, że jest to ważny krok w kierunku naszego celu zachowania i poprawy wyjątkowych doświadczeń związanych z graniem w Pokémon GO, które mamy nadzieję będą towarzyszyć Wam jeszcze przez lata.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go